Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elleпарфумована вода для жінок

1×
Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elle парфумована вода для жінок
Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elle парфумована вода для жінок
100 мл
2 400грн.

Код: ZAV00677 | В наявності
1
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 01.10.2020
Особисте отримання
четвер 01.10.2020

Опис парфумів Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elle
Склад

Відчуйте на своїй шкірі вогненний спалах, коли випадкова зустріч чоловіка й жінки в самому серці Парижа переростає в пристрасне кохання. Із парфумованою водою для жінок Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elle ви переживете цю історію особисто, переконавшись, що кохання — надзвичайно заманливий виклик.

  • квітковий гурманський аромат, сповнений пристрасного кохання
  • презентовано в парі з туалетною водою для чоловіків This is Love! Pour Lui
  • представлено на ринку в 2020 році

Склад аромату
Уже на початкових нотах аромату вас огорнуть виразні тони імбиру. За мить поєднання фіалки та ванілі перенесе вас до незвіданих насичено-чуттєвих сфер. Тепле й довге завершення композиції забезпечать акорди сандалового дерева.

Історія аромату
Кохання з першого погляду нарешті вдалося втілити в ароматі, а відчути його можна завдяки парфумованій Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elle. Закохана пара, що надихнула на створення аромату, репрезентує сучасних митців. Їхня творчість — це малюнки, виконані пучками пальців на гарячій шкірі їхніх тіл, у яких б’ються серця, сповнені поки що незвіданого кохання. Авторка аромату — Сідоні Лансессер (Sidonie Lancesseur).

Ця парфумована вода створює ідеальний тандем з ароматом для чоловіків This is Love! Pour Lui не лише завдяки своєму чуттєвому й палкому вмісту, але й завдяки надзвичайному флакону. Їх обох представлено на ринку разом, як закохану пару парфумів.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
імбир
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
фіалка
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
сандалове дерево
Тип аромату
Квіткові

Оцінка Zadig & Voltaire This is Love! Pour Elle1