Засоби після засмаги

Лідери продажу

Засмагла шкіра чудово личить як чоловікам, так і жінкам, але УФ-випромінювання впливає на неї шкідливо. Вона швидше старіє, втрачає свою пружність, страждає від відчуття сухості та стягнутості. Покладіться на креми для засмаги, а також якісні засоби після засмаги, які зволожують шкіру та запобігають усім небажаним наслідкам, пов'язаним із перебуванням на сонці. Відкрийте для себе переваги гелів, молочка та кремів після засмаги! Крім того, сонцезахисний крем для тіла та сонцезахисний крем для обличчя захищатимуть вашу шкіру в будь-яку пору року.

7 причин використовувати засоби після засмаги

  • Зволожують шкіру, запобігаючи її сухості та стягнутості.
  • ✓ Запобігають передчасному старінню шкіри та утворенню нових зморшок.
  • ✓ Прискорюють регенерацію шкіри та відновлюють її здоровий вигляд.
  • ✓ Запобігають швидкому відлущуванню верхнього шару шкіри.
  • ✓ Гелі після засмаги мають охолоджувальний ефект і заспокоюють шкіру, пошкоджену сонячними опіками.
  • ✓ Молочко та креми після засмаги з бета-каротином підсилюють і продовжують ефект засмаги.
  • ✓ Підходять для застосування після засмаги як на сонці, так і в солярії.

Види засобів після засмаги

Креми після засмаги найгустіші, тому вони вбираються найдовше та найбільш підходять для обличчя й оголених частин тіла. Якщо ж ви поспішаєте, віддайте перевагу спреям після засмаги на основі олії, які швидко наносяться та підходять для тіла.

Молочко після засмаги також легко розтирається та поглинається, тому воно чудово підходить для шкіри всього тіла. За консистенцією воно схоже на гелі після засмаги, які часто містять охолоджувальний компонент. Ви особливо оціните їх при незначних сонячних опіках.

Якщо ж ваша шкіра почервоніла, пекуча чи болюча на дотик, скористайтеся пантенолом після засмаги. Це найкраща перша допомога в разі отримання сонячних опіків. Наносити пантенол на обпечені ділянки не боляче, він вмить поглинається та приємно охолоджує шкіру.

А якщо ви шукаєте засіб після засмаги, здатний вирішити відразу декілька проблем, спробуйте гель для душу після засмаги. Насолоджуйтесь приємною процедурою прийняття душу та водночас подаруйте шкірі необхідний після засмаги догляд.