Amouage Memoir

парфумована вода для жінок 100 мл

8×
Amouage Memoir парфумована вода для жінок 100 мл
Amouage Memoir парфумована вода для жінок 100 мл
100 мл

Код: AMU0150 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

Amouage Memoir
100 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис парфумів Amouage Memoir

Amouage Memoir є бальзамовим шипровим ароматом для жінок з теплими пряними акордами. Ця парфумована вода представлена лондонським парфумерним брендом преміум класу,  натхненним багатою та мальовничою спадщиною свого рідного Султанату Оман, відзначається, як і всі парфуми Amouage, абсолютно унікальною здатністю збуджувати уяву.

Amouage Memoir - це містичний аромат, який незаперечним способом інтерпретує відносини між чоловіками і жінками. Існує також його чоловіча версія. Аромат Memoir Amouage створили відомі парфумери Даніель Маурел і Доротея Піот, використавши в його основі оригінальну ноту абсенту. Розкриваючись початковими нотами абсенту, далі Memoir грає запахами кардамону, мандарину та рожевого перцю. Багате пульсуюче серце аромату утворюють акорди перцю, гвоздики, троянди, жасмину, ладану, білих квітів і деревні ноти. Мускус, шкіра, лабданум, унікальний кастореум, дубовий мох і стиракс потім разом доповнюють пристрасну й димчасту основу.

Amouage Memoir - це парфумована вода зі справжньою художньою цінністю, що своїм збудливо мінливим ароматом викликає неймовірні спогади й відкриття минулого, сьогодення та майбутнього. Переплітання шкіряних, шипрових та тваринних акцентів у багатій і майстерно підібраній композиції надає Amouage Memoir неймовірну комплексність і приголомшливу геніальність.

Парфумовану воду Amouage Memoir оцінять зокрема жінки, яким подобаються оригінальні, багатосторонні, переважно шипрові аромати. Парфуми назавжди причарують тих, хто готовий сміливо підкреслити свою чуттєву сторону звабливими нотами аромату, і, звичайно ж, порадують кожну клієнтку, яка вміє цінувати справжню якість, розкіш і точність на кожному етапі виробництва парфумів. Memoir підходить в основному для вечірніх подій протягом усього року, але в холодні місяці найкраще розкривається її тепла сторона. Свою власницю Amouage Memoir завжди оповиває непереборним, містичним і звабливим ароматом, допомагаючи їй чітко виділитися з натовпу.

Окрім захоплюючих ароматів, що є результатом процесу виробництва з дотриманням найсуворіших стандартів якості, також привертає увагу розкішне пакування всіх парфумів бренду Amouage. Флакон Memoir приємного темно-коричневого кольору зі срібними прикрасами надихає елегантно витонченим дизайном, що свідчить про розкіш. Упаковку доповнює гарна темно-сіра коробка, що натякає на димчастий вечірній акцент запаху.

Amouage Memoir - це містично захоплюючий, незабутній і непереборний аромат ночі, повної змісту.

Склад

початкова нота
абсент, кардамон, мандарин, рожевий перець
нота серця
білі квіти, гвоздика, деревні ноти, жасмин, Ладан, троянда, чорний перець
кінцева нота
Гуньба сінна, дубовий мох, кастореум, лабданум, мускус, стиракс, шкіра
Тип аромату
Шипрові

Про бренд Amouage

Розкішні аромати Amouage особливі завдяки своїй самобутній унікальності та абсолютній своєрідній елегантності. Головний офіс цього незалежного бренду розкішних нішевих парфумів сьогодні розташований у Лондоні, але його коріння сягає далекого Середнього Сходу.

Своє натхнення бренд Amouage черпає з багатої та різноманітної спадщини місця його виникнення – Султанату Оману. Бренд заснував у 1983 року Його Величність Саїд Хамад бін Хамуд аль Бусаїд, член оманської королівської сім'ї, у зв'язку з його рішенням відродити славу арабських ароматів. Філософія бренду – створення парфумів істинно мистецької цінності. Amouage суворо вибирає лише найякісніші екзотичні інгредієнти, до яких належить срібний ладан із Оману, рідкісна оманська троянда або мирра.

Нішеві парфуми Amouage виготовляють на півдні Франції, у місті Грасс, яке вважають світовою столицею парфумерії, а тому гарантує якість найвищих стандартів. Потім парфуми переправляють на виробництво в Оман, де приблизно 2 місяці проходить мацерація інгредієнтів. На завершення всі парфуми Amouage проходять найвищий контроль якості, а запаковують їх практично вручну.

Оцінка Amouage Memoir

Додати нову рецензію

4.0
8 оцінка
7
1
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження