Artdeco Eye Designer Applicator

Двосторонній олівець для тіней для повік

Artdeco Eye Designer Applicator Двосторонній олівець для тіней для повік
Artdeco Eye Designer Applicator Двосторонній олівець для тіней для повік
Двосторонній олівець для тіней для повік
221грн.

Код: ART1532 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
понеділок 03.06.2019
Особисте отримання
понеділок 03.06.2019
Artdeco Eye Designer Applicator
Двосторонній олівець для тіней для повік | 221грн.

Опис косметики Artdeco Eye Designer Applicator

Разом з аплікатором необхідно придбати тіні наповнення Artdeco Eye Designer Refill

Опис:
Artdeco Eye Designer Applicator - зручний двосторонній аплікатор, практичний та легкий у використанні. Цей аплікатор призначений для нанесення тіней Artdeco Eye Designer Refill.  Два високоякісних аплікатори різної форми зроблені з латексу Rubicell і тому ідеально підходять для чутливих очей. Аплікатори можна мити водою. Різні форми аплікаторів дозволяють зробити професійний макіяж. Відтінки можна змінювати згідно ваших вподобань.

Спосіб застосування:
Накрутіть на аплікатор тіні Artdeco Eye Designer Refill. Тонкий конічний аплікатор використовуйте для підкреслення лінії очей, а широкий - для нанесення тіней на ціле повіко.

Про бренд Artdeco

Бренд Artdeco було засновано в 1985 році з метою створення косметичних засобів, натхненних любов'ю до краси. Високий попит на нові тренди та високоякісну продукцію, яка б стала доступною для всіх жінок, сприяв швидкому переходу Artdecо в ТОП косметичних брендів у Німеччині. На сьогоднішній день косметику Artdeco оцінили вже в більш ніж 78 країнах світу.

Artdeco знає, що кожна жінка — унікальна. В неї є власні переваги та стиль, якщо потрібно підкреслити свою красу. Косметика Artdeco віддає честь цій унікальності, а завдяки різноманітності своєї продукції надає кожній жінці можливість підкреслити особисту красу саме так, як їй це подобається.

Широка палітра кольорів, велика кількість спеціалізованої продукції, а також можливість індивідуальної побудови власної кольорової гами, гарантує максимальне та відповідне до власних потреб задоволення від косметики. Спробуйте засоби для макіяжу Artdeco, які з легкістю стануть альтернативою найрозкішніших брендів і переконайтеся, що якісна продукція не повинна бути недосяжною.