Сонцезахисна косметика

Фільтр
Цінова категорія

-

Бренд
Зобразити наступні
Оцінка
  •   161
  •   54
  •   21
  •   4
  •   11
Рекомендовано

Про сонцезахисну косметику

Захистіть свою шкіру й отримайте гарну та рівномірну засмагу! На notino.ua представлено широкий асортимент сонцезахисної косметики для всіх типів шкіри.

Для захисту від несприятливих впливів сонячних променів під час засмаги, купання та занять спортом пропонуємо вам якісні креми для засмаги, олійки та спреї з SPF. Завдяки нашому широкому асортименту захисних засобів із фактором від 6 до 50+ кожен підбере крем відповідно до власних потреб. Ніжну шкіру вашого обличчя захистять спеціальні захисні креми для обличчя, а чутливу шкіру ваших дітей — дитячі креми для засмаги.

Після перебування на сонці приємного заспокоєння вам нададуть засоби після засмаги. Охолоджувальна піна або молочко для тіла з пантенолом прискорять відновлення вашої шкіри та нададуть їй необхідного зволоження.

Якщо ви готуєтесь отримати золотисту засмагу в солярії, скористайтесь нашою косметикою для солярію. Креми для солярію підкреслять вашу засмагу та сприятимуть її збереженню. Ви отримаєте чарівну бронзову засмагу не виходячи з дому, використовуючи наші креми для автозасмагита бронзери. Ви можете підібрати інтенсивність на свій смак — достатньо лише правильно вибрати фактор і необхідну кількість засобу під час застосування.

Спробуйте наші олійки для засмаги та креми з SPF Piz Buin, Lancaster, Shiseido, Sensai або Clinique і засоби для автозасмаги Vita Liberata, St. Tropez та інші. Насолоджуйтесь золотистою засмагою упродовж цілого року.