Перейти до основного вмісту

Azzaro

Azzaro

 «Життя — це нескінченне літо». Саме таким є девіз французького бренда Azzaro, аромати якого втілюють сучасний і розкішний стиль життя,а також мистецтво насолоджуватися кожним прожитим днем.

Засновником бренда є Лоріс Аззаро (Loris Azzaro), народжений у Тунісі в італійській сім'ї. Усе своє дитинство та юність він провів на узбережжі в оточенні моря, сонця й атмосфери середземноморського життя, що значно вплинуло на його творчість. У 1960-х роках Лоріс переїхав у Париж, а вже в 1967 році заснував бренд Azzaro. Перші успіхи дизайнерові принесли створені ним блискучі сукні, які були повною протилежністю до популярних тоді «маленьких чорних суконь».

Перші парфуми Azzaro було представлено в 1975 році. Зараз бренд налічує кілька десятків ароматів. До найпопулярніших із них належать туалетна вода для чоловіків Azzaro Chrome зі свіжими цитрусовими нотами, пряна парфумована вода для чоловіків Azzaro Wanted By Night та непідвладний часу аромат Azzaro Pour Homme 1978 року. Жінки можуть насолоджуватися східним ароматом Azzaro Wanted Girl, фруктово-квітковим Azzaro Mademoiselle L'Eau Très Florale, а також спокусливим Azzaro Pour Elle.

весь текст скритий текст