Перейти до основного вмісту

Кератин першокласна регенерація волосся

06.05.2013

Notino

Читання на 5 хвилин

Кератин – першокласна регенерація волосся


Ваше волосся втратило форму? Йому необхідне термінове відновлення? Спробуйте унікальну регенеруючу дію кератину, який не тільки глибоко живить волосся, але й розгладжує та пом'якшує його. Косметичні фірми, які виробляють засоби для догляду для волоссям, все більше оцінюють відновлюючі властивості цієї речовини, додаючи її до складу своїх продуктів.


Кератин і його властивості

Кератин – це структурний білок, який є, зокрема, основним будівельним матеріалом нашого волосся. В 2006 році був створений бразильський кератин – це чистий природний продукт, головною речовиною якого є протеїн, який входить до складу волосся. З тих пір бразильський кератин має великий успіх у сфері догляду за волоссям. Сприяє відновленню та захисту волосся, особливо успішно використовується для довготривалого випрямлення волосся. Секрет популярності кератину полягає у тому, що він сприяє досконалій регенерації, довготривалому максимальному захисту, а також у тому, що це ідеальний засіб для укладання волосся. Бразильський кератин можна використовувати і для охорони волосся від негативної дії сонячного випромінювання, морозу, вітру та морської або хлорованої води. Бразильський кератин перешкоджає ламкості волосся, стимулює їх ріст та надає їм силу і сяючий блиск. Разом з цим, він глибоко живить та відновлює волосяне волокно. Дуже часто бразильський кератин використовують як ефективний засіб для вирівнювання волосся.

Для якого типу волосся підходить кератин?

Завдяки своєму складу та властивостям бразильський кератин підходить для будь-якого типу волосся. Його використовують як для фарбованого, так і для хімічно завитого волосся. Крім того, при використанні кератину розповсюджується правило, чим більш пошкоджене волосся, тим ефективнішим буде результат. Особливо, якщо у вас грубе та неслухняне волосся, ви будете в захваті від отриманого результату. Після використання кератину ваше волосся стане м’яким, шовковистим та сяючим. Але потрібно звернути увагу на те, що кератин можна використовувати лише від 12-річного віку, його не можуть використовувати вагітні жінки та жінки, які годують немовлят.

Brazil Keratin - найвідоміший виробник, який використовує корисні властивості кератину. Мова йде про серії продуктів, які сприяють глибокій регенерації волосся та мають різні аромати, в тому числі і спеціальні продукти для пошкодженого волосся Brazil Keratin Chocolate з вмістом шоколаду, або серія Brazil Keratin Coco, яка пропонує шампуні, кондиціонери та маски для волосся з вмістом кокосу, кератину, пантенолу та алое вера. Дуже цікава продукція серії Brazil Keratin Bio Volume яка пропонує шампуні та кондиціонери для всих типів волосся. Доречі, про склад продукції говорить вже сама назва - БІО. Тобто продукція не містить силікони, парабени та інші шкідливі речовини.

L´Oréal Professionnel, виробник косметики для волосся не залишився позаду та включив до свого порт фоліо продуктів серію Pro-Keratin Refill, основним компонентом якої являється кератин. В цій серії, яка призначена для професійного використання, ви можете знайти відновлюючий шампунь та кондиціонер для пошкодженого волосся, який можете доповнити відновлюючою маскою з високим вмістом кератину. Також можете спробувати відновлюючий незмиваючий крем з кератином, який призначений для ослабленого та пошкодженого волосся.

Спробуйте унікальний засіб для вирівнювання волосся Brazil Keratin Beauty Keratin, які люблять використовувати в перукарських салонах. Вона розроблена спеціально для вирівнювання та відновлення пошкодженого волосся. Завдяки унікальному складу кератину та колагену ваше волосся буде ідеально зволожене, відновлене, блискуче, пружне та приємне на дотик. Засіб також полегшує розчісування та послідуюче укладання волосся. Не всі знають, що кератин також сприяє росту вій. Спробуйте туш для вій Brische Collage. До її складу входить кератин та колаген. Ці складники сприяють подовженню вій, доглядають за ними та додають неперевершений об'єм.

Копіювання статті або частини статті заборонено.