Перейти до основного вмісту

Найкращі осінні аромати, які варто спробувати

25.09.2017

Notino

Читання на 3 хвилини

Осінь — ідеальна пора для нових парфумів. Із приходом холодних днів більш легкі парфуми повертаються на поличку в режим очікування, а більш насичені та провокативні стають основою для експериментів із ароматами, які краще виділяються взимку.

Поки забудьте про туалетну воду, а натомість дістаньте парфумовані води чи парфуми.

Однак який саме аромат обрати з широкого асортименту? Відповідь проста: Розпочніть з вибору найкращих осінніх ароматів парфумів, які порекомендували наші фахівці. Серед них ви знайдете класичні аромати, а також новинки, які лише зараз починають завойовувати ринок. Можливо серед них ви знайдете свої нові парфуми, в які одразу ж закохаєтесь, або знайдете чудовий подарунок близькій людині на новорічні свята.

DKNY Golden Delicious

Позолочена версія відомого яблука від DKNY нагадує осінні дні, коли сонце перебуває низько над горизонтом і забарвлює все навколо в золотисті кольори. Теплому відтінку відповідає й об’єм, в якому традиційний яблучний аромат змішується з нотками сандалового дерева та сливи. Ніжності додають квіткові компоненти, наприклад троянда, конвалія та орхідея.

Chloé Eau de Parfum

Улюблені парфуми Chloé підходять для будь-якої пори року, але найбільше, саме восени. Чисті та водночас чуттєві аромати троянди, півонії та лічі поєднуються із квітками фрезії та конвалії на основі амбри, що надає парфумам елегантного відтінку. А тому не дивно, що Chloé — незгасаюча зірка серед усіх топ-парфумів.

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche

Як і популярний аромат Black Opium, версія Nuit Blanche створена завдяки божественному поєднанню ванілі та кави, що перетворює парфуми на зірку серед гурманів. Однак, на відміну від своїх попередників, вони менш фруктові та широко розкривають делікатно-солодкі нотки рису та молока. Результат — п'янкий і водночас легкий десерт у флаконі.

CK Deep Euphoria

Упродовж дванадцяти років свого існування парфуми Calvin Klein Euphoria стали сучасною легендою серед ароматів, а тому ця версія базується на такому ж принципі квіткового аромату з деревним відтінком. У CK Deep Euphoria вдало поєднана троянда з ароматом приправ пачулі та перцю, що пом'якшуються водянистими нотками, півонією та жасмином.

CK Obsessed for Women

Вже декілька десятиліть Obsession від Calvin Klein належить до найулюбленіших парфумів у світі. Новий аромат Obsessed цього ж бренду продовжує свою популярність, але водночас значно відрізняється, чи-то своїм акцентом на трав'янисті нотки лаванди та шавлії, чи-то своєю спортивною легкістю. Жіноча версія цих парфумів ідеально підходить для всіх, кому не до вподоби сильний та панівний аромат.