Перейти до основного вмісту

Інструкція: сексуальні хвилі на День cвятого Валентина? Лише з паровою праскою!

06.02.2024

Iva Davies

Читання на 2 хвилини

Хочете мати сексуальні хвилі на День святого Валентина, але ваше суперуперте волосся каже «ні»? Напевно, ви ще не пробували парову праску-випрямляч. Вона створить чудові локони навіть у тих випадках, якщо ваше волосся дуже неслухняне або ж, навпаки, занадто м’яке, тому будь-які хвилі на ньому не тримаються.

Парова праска-випрямляч BaByliss Steam Straight не пошкоджує волосся під час завивки або випрямляння. Технологія Advanced Ceramics™ забезпечує постійний розподіл тепла, тому волосся дійсно добре прогрівається, а створені хвилі тримаються ідеально. Як це зробити?

Як створити сексуальні хвилі?

 

  1. Налийте воду в парову праску BaByliss Steam Straight й увімкніть її.
  2. Нанесіть зволожувальний спрей Kérastase Nutritive Soin на сухе волосся. Крім необхідного зволоження, він також забезпечує термозахист до 230 °C.
  3. Розділіть волосся на пасма й почніть завивати їх за допомогою парової праски BaByliss Steam Straight. Біля обличчя завжди завивайте локони у напрямку від нього, а потім продовжуйте завивати пасма упереміж.
  4. Після того, як накрутите все волосся, нанесіть на нього лак Shu Uemura Styling kumo hold і прочешіть його пальцями.
  5. Для кращої фіксації та чіткості хвиль нанесіть невелику кількість моделювального крему Shu Uemura Styling umou hold на долоні, розітріть й увітріть у волосся.
  6. Щоб запобігти небажаному розпушуванню, нанесіть відновлювальну зволожувальну олію Kérastase Elixir Ultime L’Huile Rose на середню частину пасом і кінчики волосся.

Для сексуальних хвиль до Дня святого Валентина вам потрібні

Створені праскою-випрямлячем хвилі виглядають свіжо й сучасно. А в нашому відео ви знайдете докладну інструкцію, як їх створити. І не тільки до Дня cвятого Валентина!