Перейти до основного вмісту

Інструкція: SIREN EYES – тренд макіяжу 2023 року, який ви просто мусите спробувати!

27.04.2023

Iva Davies

Читання на 2 хвилини

Вам набридли звичайні стрілки, однак ви хочете підкреслити свій чуттєвий погляд? Тоді спробуйте SIREN EYES, один із головних трендів 2023 року, який захопив соціальні мережі. Для створення весняного макіяжу ви також можете скористатися одним із наших чудових подарунків, які ми додамо до покупки декоративної косметики на суму понад 1000 грн – багатофункціональним засобом для макіяжу або набором пензликів.

Siren eyes: драматичний і сексуальний образ

Макіяж з ефектом котячих очей залишився в минулому. Відкрийте для себе найновішу техніку, щоб підкреслити спокусливий погляд справжньої фатальної жінки. Макіяж siren eyes візуально збільшує очі завдяки подовженню стрілки не тільки від зовнішнього, але й до внутрішнього кутика. Якщо ви лише звикаєте до яскравішого макіяжу, можете провести лінію вздовж чистої повіки, однак темні тіні – це абсолютна класика для цього образу. Також вам точно не варто боятися неонових або блискучих кольорів.  

Відкрийте для себе продукти для створення макіяжу в стилі siren eyes.

Як правильно зробити макіяж у стилі SIREN EYES?

  1. Для досягнення ефекту ідеальної шкіри нанесіть на обличчя основу під макіяж Maybelline Baby Skin, а потім рідкий тональний крем Rimmel Match Perfection.
  2. Контури обличчя підкресліть за допомогою контурної палетки Essence CONTOURING DUO PALETTE і створіть ефект сяйва на вилицях за допомогою рум’ян Catrice AirBlush Matt.
  3. Ви можете відтінити очі будь-якими кольорами або злегка виділити їх за допомогою палетки для контурування Essence CONTOURING DUO PALETTE.
  4. А тепер перейдемо до найцікавішого! До наших стрілок. За допомогою водостійкої підводки Catrice Calligraph Pro Precise 24h Matt почніть малювати стрілку від зовнішнього кутика ока й проведіть її до брови. Потім намалюйте додатковий загострений хвостик у внутрішньому кутику. Для максимально спокусливого вигляду не з’єднуйте лінію у зовнішньому і внутрішньому кутику.
  5. Туш  Maybelline Lash Sensational Sky High зробить ваші вії справді чорними. 
  6. Укладіть брови за допомогою гелю для брів Essence Make Me Brow.
  7. Окресліть губи контурним олівцем Essence Soft & Precise і зафарбуйте їх рідкою помадою Maybelline SuperStay Vinyl Ink. Якщо ви хочете зробити свої губи більш соковитими, використайте блиск Essence WHAT THE FAKE!

Також не забудьте про

Ось і все, спокусливий погляд всього за кілька рухів! Перегляньте в нашій відео-інструкції, як зробити SIREN EYES.