Перейти до основного вмісту

Креми для чоловіків L'Oréal Paris Men Expert

26.01.2016

Notino

Читання на 5 хвилин

Сьогодні вибрати крем для жінки не проблема, так як більшість виробників представляють цілі серії для конкретної вікової категорії, які підрозділяються в залежності від типу та стану шкіри, наприклад, на засоби для чутливої шкіри, зі схильністю до почервоніння та ін. А що можна сказати стосовно чоловічої косметики? Звісно, ви можете подумати, а чи варто взагалі купувати креми, спеціально призначені для чоловіків? Чи існує суттєвий розділ між жіночою та чоловічою шкірою? Прочитайте далі та дізнаєтесь більше!

Головна відмінність жіночої та чоловічої шкіри - її товщина. Чоловіча шкіра приблизно на третину щільніша за жіночу, а отже і більш стійка. Суттєві відмінності між жіночою та чоловічою шкірою спричинені гормонами - тестостероном у чоловіків та естрогеном у жінок. Тестостерон посилює діяльність сальних залоз, що в свою чергу викликає надмірну жирність шкіри, пори стають більш відкриті та з’являється характерний блиск. Слід зазначити, що саме жирність шкіри впливає на появу зморшок. Косметичні засоби для жінок часто поділяють за віком, так як більш суха жіноча шкіра старіє поступово і разом з тим швидше. Для чоловічої косметики це не характерно. Але природа справедлива, вже при появі, зморшки у чоловіків набагато глибші, ніж у жінок. Ще одним важливим фактором, який впливає на стан чоловічої шкіри і вибір косметичних засобів, є гоління. А чи знаєте ви, що в середньому за життя чоловік голиться 16 000 раз?

Виникає закономірне питання, а як же вибрати найбільш підходящий крем для чоловіка, якщо немає поділу за віком? Передусім необхідно звернути увагу на стан шкіри. Уважно вивчивши асортимент чоловічої косметики ми зустрічаємось з кремами чи сироватками для втомленої, чутливої шкіри, для шкіри із схильністю до почервоніння та засобами від темних кіл під очима. Щоб показати розділ між окремими кремами я вибрав 4 креми з чоловічої серії L'Oréal Paris Men Expert та протестував їх. Які результати отримано?

Креми для чоловіків L'Oréal Paris Men Expert

Всі чотири креми мають гелеву текстуру. Вони добре наносяться та абсорбуються шкірою. Аромат абсолютно не обтяжує, так як засоби парфумовані в міру. Креми не залишають на шкірі жирний слід. Упаковка ідентична, всі засоби з дозатором, тому немає необхідності задумуватись над ідеальною кількістю крему - одне натискання і крему вистачить для нанесення на ціле обличчя. Всі засоби дуже зручно брати з собою у подорожі. А отже, чогось більше практичного годі й бажати.

L'Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive
Крем, в першу чергу, призначений для чутливої шкіри, але практично, його може використовувати кожен чоловік, який , передусім, бажає зволожити шкіру. Засіб містить комплекс мінералів,наприклад кальцій та магній, які допомагають боротися з несприятливим впливом оточуючого середовища. Особисто я рекомендую цей крем застосовувати більш молодим чоловікам, у яких немає серйозних проблем зі шкірою чи перших видимих зморшок.

L'Oréal Paris Men Expert All-in-1

Якщо у вас, панове, справді чутлива шкіра і її чутливість ще більше проявляється після гоління, я можу впевнено порекомендувати цей крем, який сам бренд називає "все в одному". Він не тільки зволожує вашу шкіру, але й ефективно бореться з почервонінням. Зазвичай, у мене нечутлива шкіра, але після гоління все інакше - шкіра стає більш чутлива, ніж звичайно, як відомо, це проблема багатьох чоловіків. Я був приємно вражений, коли після нанесення крем швидко почав діяти, стягнутість та почервоніння швидко зникли. Якщо у вас дійсно чутлива шкіра цей крем може стати маленьким чудом.


L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic
Передусім, цей крем призначений для втомленої шкіри і я мушу зізнатися, що з ним L'Oréal Paris влучив у десятку. Якщо ви часто перебуваєте в приміщенні де палять або працюєте в кондиціонованому офісі, тоді цей крем створений саме для вас. Відразу після нанесення виникає відчуття свіжості і при регулярному застосуванні ваша шкіра буде більш тонізована та здорова. На це впливає в першу чергу вітамін С, кофеїн та система Active Defense Systém, яка захищає шкіру від впливу вільних радикалів. Для мене він зайняв почесне перше місце серед протестованих кремів.


L'Oréal Paris Men Expert Vita Lift 5

Вам здається, що шкіра стає слабшою і з’являються перші зморшки? Тоді, без вагань, спробуйте цей крем. До його складу входить Par-Elastyl a Pro-Retinol, які ефективно борються з першими зморшками. Саме тому у мене їх немає. Через деякий час після того, як я розпочав використовувати цей засіб, моя шкіра стала більш пружною. Разом з тим, бій із зморшками - це біг на довгу дистанцію, тому при появі зморшок видимі результати з’являться лише після декількох тижнів застосування. Але якщо враховувати оцінку інших кремів, то цей засіб вас точно не підведе.

Дмитро для Parfumeria.ua