Перейти до основного вмісту

Відгуки: ми спробували 7 сміливих секс-іграшок для пар. Що нас надихнуло найбільше?

23.01.2023

Jana Potuznik

Читання на 6 хвилин

Коли у вас вичерпується фантазія й немає ідей, чим іще присмачити спільні інтимні хвилини, на допомогу приходимо ми, щоб познайомити вас із чимось новим і з точністю до дрібниць описати нові шляхи до задоволення. А якщо ви вже маєте кілька шухляд з еротичними принадами? Ми подумали й про такі випадки й протестували сім еротичних іграшок для пар. Отже, час розважитися!

Fun Factory Limba Flex M   

Максим (36 років)

Фалоімітатор Fun Factory Limba Flex M виглядає непримітно, але має унікальну «фішку» – пластичний кінчик. І це чудово з двох причин. Якщо його правильно зігнути, то партнерка відчуватиме його всередині так, ніби він став набагато масивнішим. А потренувавшись, ви навчитеся надавати йому форми, яка стимулюватиме точку G.

Попри абсолютно асексуальний колір (мені геть незрозумілий), він має принадно м'яку поверхню, його можна використовувати у ванні, душі, будь-де. А коли вам набридне гратися з ним вагінально, цей фалоімітатор – за умови суворого дотримання гігієни – чудово підійде для початківців в анальному сексі. Його кінчик забезпечує надзвичайно легке проникнення. 

А завдяки компактним розмірам можна не хвилюватися, що буде боляче. Крім того, кінчик фалоімітатора не лише приймає правильну форму для пошуку жіночої точки G, але й абсолютно так само геніально підходить для стимуляції нашої «точки G», тобто простати. Ви можете ділитися іграшкою з партнером або придбати кожному свою, задоволення гарантоване в будь-якому випадку. Насправді ми не очікували від неї надто багато, але вона вас здивувала! 

Fun Factory Duke Prostate 

Ірина (40 років)

Цей відгук мені обійшовся в кільканадцять хвилин пікантної суперечки. Мій чоловік ніколи не був фанатом подібних ігор, але заради відгуку погодився на експерименти. І, гадаю, для нього це була приємна несподіванка. Але почнімо з початку! 

Якщо стимулятор простати Fun Factory Duke Prostate розташувати правильно, його початкова частина буде спрямована на куприк, тіло вібратора дражнитиме простату, а «руків’я» буде спрямоване на мошонку. Якість ми оцінили як добротну, матеріал гладенький, вібрація дуже приємна, діаметр не надмірний. Після нашого досвіду ми б не рекомендували цей «прилад» новачкам в анальному сексі. Незвичну форму дещо складно вводити, простіше почати з класичної анальної пробки, можна навіть із вібраційної.

Satisfyer Partner Plus Remote 

Ірина (40 років)

Відчуваєте, що у вашому з партнером сексуальному житті чогось бракує? Так? Тоді спробуйте вібратор для пар Satisfyer Partner Plus Remote. Дуже приємний матеріал, легко вводити, перспектива багаторазового оргазму, коли ваш партнер всередині вас, є пульт дистанційного керування – про що ще можна мріяти! Проте присутні й недоліки: зовнішня частина такого вібратора занадто довга для мене, тому він вібрує трохи вище клітора. Його можна опустити нижче, але тоді назовні вийде внутрішня частина... яка сама по собі працює дуже добре! 

Кнопка вимкнення розташована якраз у тій точці, де ваш партнер намагається вас пестити, тому не дивуйтеся, якщо вібратор випадково вимкнеться. Загалом для спільного використання вібратор відносно жорсткий, і для мого партнера весь процес був не надто приємним. Але якби зовнішня частина була трохи коротшою, то для соло-партії це був би ідеальний помічник!

Еротичні іграшки для пари

WE-VIBE Jive 

Єва (33 роки)

Віброяйце WE-VIBE Jive анатомічно зручне, його легко вводити й налаштовувати, а ще воно пропонує безліч режимів і вібрацій – від ледве відчутних до напрочуд потужних. Управління здійснюється за допомогою однієї кнопки, яка розташована приблизно на рівні клітора. Неймовірно вдале доповнення – це мобільний застосунок, який можна завантажити на телефон і дистанційно запалити іскорку жаги між вами. навіть якщо ви на вулиці, в кіно, суші-барі чи в батьків. Вібрації нечутні, про це не хвилюйтеся!

Ну і наостанок використання WE-VIBE Jive має декілька «але». Спочатку потрібно зарядити пристрій й установити застосунок, тому він не для тих, хто не готовий чекати. Крім того, під час дійсно інтенсивних оргазмів дуже легко витиснути з себе «яйце». Тож, якщо ви зібралися взяти його з собою на вулицю, не забудьте надягнути трусики!

Восьмий гріх світу: Flagranti Massage Candle Sea Salt

Візьміть свічку, запаліть її, дайте їй розтанути, а потім використовуйте рідкий вміст як масажну олію!  Суперсексуальний аромат доповнений феромонами, які активуються під впливом тепла. Ідеально підходить для парного еротичного масажу! А якщо цього недостатньо, спробуйте афродизіаки. Або еротичні наручники?

HUEMAN Saturn Vibrating Cock/Ball Ring 

Ірина (40 років)

Тверде віброкільце для пеніса HUEMAN Saturn Vibrating Cock/Ball Ring, яке можна натягнути й на яєчка, якщо ваш «інструмент» не вирізняється могутніми розмірами. Але з кільцем не буде нудно, навіть якщо воно просто «сидить» на корені пеніса. Кільце доволі міцне, щоб подарувати вам неймовірне задоволення, але й досить гнучке, щоб зняти його в екстреній ситуації без травм. 

Вишенька на торті – різні режими вібрації, які порадують і партнера, і партнерку. Їх цілих десять! Кнопку ввімкнення/вимкнення насправді знайти непросто, але після вмикання вона тьмяно світиться. Тож ви впораєтеся!

Lelo Lyla 2 

Яна (42 роки)

Віброяйце Lelo Lyla 2 чудово лягає в руку, чудово вводиться... Якщо ви лежите, то відчуваєте вібрації сильніше, тому що вони передаються по хребту, щоправда, різницю між різними режимами не зовсім легко виявити. Та й вам не захочеться розбиратися, що насправді відбувається всередині. 

Або встаньте й пройдіться. З яйцем усередині. Чи сядьте. І дозвольте партнеру погратися. На пульті бринять ті самі вібрації, що й у вашій вагіні, тож партнер точно знатиме, що з вами відбувається. Це вже стає грою, здатною запалити кожного!

Проте факт залишається фактом: найпевніший шлях до оргазму з Lelo Lyla 2 – це момент, коли ви розміщуєте віброяйце на своєму кліторі, хоча воно не було створене саме для цього. Яйце також може працювати «без витребеньок» – замість вагінальних кульок, як допоміжний засіб для зміцнення тазового дна. Приємно те, що пристрій надходить одразу зарядженим, тож не треба відкладати задоволення на потім!

Спробуйте ці секс-іграшки

А ви маєте свого фаворита серед еротичних іграшок для пар? Якщо так, то можете теж написати коротенький відгук про свою інтимну знахідку, як це зробили ми!