Перейти до основного вмісту

Як ефективно боротися з акне

10.08.2012

Notino

Читання на 5 хвилин

Акне являє собою одне з найнебезпечніших захворювань шкіри та може виникнути у будь-кого незалежно від статі та віку.

Як ефективно боротися з акне

Зазвичай, акне в найбільшій кількості з’являються в підлітковому віці, але часто вони можуть бути і у більш старших людей. Існує багато причин виникнення акне. Вважається, що у підлітковому віці поява акне спричинена гормональними змінами в організмі, звісно, появу акне також може спричинити неправильне харчування, спадковість та інші причини. Акне у кожного з нас може проявлятися по різному, у декого з’являються лише чорні висипи, але дуже часто зустрічається більш складна форма акне у вигляді комедонів. Також, акне можуть з’являтись лише у деяких місцях, наприклад на обличчі, на спині або верхній частині грудей, де розташована найбільша кількість сальних залоз. Чи існує спосіб, за допомогою якого можна боротися з акне або хоча б зменшити їх прояв? Давайте розглянемо, як можна вирішити цю проблему.

Правильна гігієна

Це може звучати банально, але дуже важливе значення має правильна очистка вражених місць. Як для жінок, так і для дівчаток, основою можуть служити разноманітні косметичні засоби, починаючи від макіяжу і до засобів для очищення. Також необхідно правильно вибирати гелі для душу, мило та інші засоби. Якщо акне з’являються на спині, незамінними помічниками можуть стати пілінгові гелі, очищаючі тонізуючі води, зволожуючі креми та інші. Давайте розглянемо, які косметичні засоби найкраще використовувати для вирішення цієї проблеми. 
Очістіть свою шкіру 
 

Найкраще можна очистити шкіру за допомогою пілінгу. Але пам’ятайте, що більшість пілінгових засобів не підходить для щоденного використання. Пілінг може пошкодити захисний бар’єр епідермісу, що може спричинити надмірне висушування шкіри. Ви можете обрати пілінгові засоби, які призначені для жирної чи комбінованої шкіри, наприклад, Eucerin Dermo Purifyer, Vichy Normaderm та з вмістом термальної води з серії Vichy, Bioderma Sébium та інші.

Очищаюча тонізуюча вода

Обов’язковою умовою щоденного догляду для проблемної шкіри є використання тонізуючої води. Вона делікатно, але одночасно та ефективно усуває забруднення з поверхні шкіри, тим самим перешкоджаючи розповсюдженню акне. Разом з тим, заспокоює шкіру та зменшує почервоніння. Одним з таких продуктів є Vichy Normaderm, очищуючий тонік, який очищує шкіру та видаляє виділення сальних залоз. Його використовують, як правило, вранці і у вечері, коли спостерігається підвищене функціонвуання сальних залоз. Ви можете спостерігати помітні зміни після використання тоніку на протязі 4 тижнів. Продукти марок Avène Cleanance, La Roche-Posay Effaclar можуть вам також запропонувати якісний та ефективний догляд за шкірою обличчя .

Креми для обличчя

На сьогодняшній день існує велике різноманіття кремів для догляду за проблемною шкірою. Ефективним є використання нічних кремів, так як вночі збільшується кількість виділень сальних залоз, що може призвести до закупорки пор шкіри. Vichy Normaderm пропонує спеціально створений крем для редукції виділень сальних залоз на протягом нічного відпочинку. Після регулярного використання крему на протязі декількох тижнів ваша шкіра стане більш ніжнішою. Parfumeria.ua може вам запропонувати також креми для проблемної шкіри таких серій як Clinique Anti – Blemish або Bioderma Sébium та денний зволожуючий крем - Vichy Normaderm. 
 

Правильно вибрана косметика

Тональні креми або пудри можуть ускладнювати боротьбу з тими чи іншими висипаннями на шкірі. Дуже часто ці косметичні засоби являються головною причиною того, що акне не зникають або навпаки, розповсюджуються ще більше, незважаючи на використання різноманітних засобів догляду за шкірою. Якщо ви належите до жінок, які безрезультатно борються з акне, необхідно замислитися над тим, яку косметику ви використовуєте. Неправильно підібраний тональний крем або пудра можуть закупорити пори, тим самим спричинити появу запальних утворень, від яких дуже часто важко позбутися. Враховуючи це, ми вам радимо використовувати спеціально призначену косметику для проблемної шкіри.

З асортименту коректорів ми можемо вам запропонувати Vichy Normaderm олівець-коректор, який маскує дрібні недоліки шкіри, разом з тим не перевантажує шкіру та сприяє зникненню висипань. Якщо вам не підходить коректор, можете спробувати тональний крем Vichy Normaderm Teint. Цей тональний крем ідеально маскує всі недоліки, при цьому не закупорює пори шкіри. До інших тональних засобів для проблемної шкіри належить Clinique Anti-Blemish Solutions, який редукує виділення сальних залоз, а також активно перешкоджає появі акне.