Biolage

Про бренд Biolage

Професіональна від природи. Дотримується своїх переконань. Косметика для волосся Biolage, для виготовлення продуктів якої використовуються рослинні компоненти та багатий досвід майстрів-перукарів. Продукція Biolage унікальна своєю ефективністю, приносить чудові результати та водночас делікатно ставиться до волосся. 

 

Бренд Biolage виник завдяки Арні Міллер (Arnie Miller), який у 1990 році вирішив скористатися силою природи для живлення та захисту волосся. Цінності бренду приховують у собі віру в натуральність, стійкість, чесність та здоров'я. Вега приділяє. Великий акцент робиться на використанні природних матеріалів та екологічності. 

Ще більше природніх інгредієнтів, упаковки вторинної переробки та складники, що екологічно розкладаються пропонує колекція Biolage R.A.W. — real, authentic, wholesome. Це чудовий вибір для тих, хто турбується про екологію й водночас прагне мати досконале волосся.

Разом із продукцією з колекції Biolage R.A.W. серед клієнтів користується популярністю Biolage шампунь Essentials VolumeBloom, який подарує об'єм і найтоншому волоссю, Biolage кондиціонер Essentials HydraSource, завдяки якому ваше волосся буде ідеально здоровим, або також колекція Biolage Keratindose для чутливого волосся.

весь текст скритий текст

Фільтр
Лідери продажу