Про бренд Biolage

Професіональна від природи. Дотримується своїх переконань. Косметика для волосся Biolage, для виготовлення продуктів якої використовуються рослинні компоненти та багатий досвід майстрів-перукарів. Продукція Biolage унікальна своєю ефективністю, приносить чудові результати та водночас делікатно ставиться до волосся. 

 

Бренд Biolage виник завдяки Арні Міллер (Arnie Miller), який у 1990 році вирішив скористатися силою природи для живлення та захисту волосся. Цінності бренду приховують у собі віру в натуральність, стійкість, чесність та здоров'я. Вега приділяє. Великий акцент робиться на використанні природних матеріалів та екологічності. 

Ще більше природніх інгредієнтів, упаковки вторинної переробки та складники, що екологічно розкладаються пропонує колекція Biolage R.A.W. — real, authentic, wholesome. Це чудовий вибір для тих, хто турбується про екологію й водночас прагне мати досконале волосся.

Разом із продукцією з колекції Biolage R.A.W. серед клієнтів користується популярністю Biolage шампунь Essentials VolumeBloom, який подарує об'єм і найтоншому волоссю, Biolage кондиціонер Essentials HydraSource, завдяки якому ваше волосся буде ідеально здоровим, або також колекція Biolage Keratindose для чутливого волосся.

весь текст скритий текст

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Колекція

Оцінка

  •   15
  •   4
Рекомендовано