BRUSHART BASIC PINK щіточка для вій та брів | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

BrushArt Basic Pink

щіточка для вій та брів

BrushArt Basic Pink щіточка для вій та брів
BrushArt Basic Pink щіточка для вій та брів
BrushArt Basic Pink щіточка для вій та брів
щіточка для вій та брів
125грн.

Код: BRU1064 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
середа, 22.08.2018

Опис косметики BrushArt Basic Pink

Цей пензлик з колекції Brush Art Basic Pink має усе необхідне для того, щоб підкреслити досконалість ваших очей. Він поєднує в собі два інструменти: металевий гребінець для розділення вій та м’яку щіточку для розчісування й надання форми бровам або для видалення надлишку туші для вій чи фарби для брів. Завдяки цьому ви завжди будете мати ідеальну форму брів і довершено сяючі вії. 

Використовуйте щіточку, щоб надати форму бровам або видалити зайву фарбу. Використовуйте гребінець, щоб видалити надлишки туші для вій після її нанесення. 

Пензлик виготовлено із синтетичного високоякісного ворсу. Пензлики з колекції BrushArt Basic Pink також підходять тим, хто має алергію на натуральний ворс.  

Як доглядати за пензликами BrushArt? При щоденному користуванні пензликом BrushArt рекомендується мити його один раз на тиждень. Пензлик слід мити у теплій воді з використанням мила або спеціального засобу. Рекомендується захистити ручку і її металеву частину від намокання. Якщо на пензлику залишився дуже стійкий засіб для макіяжу, можна використати соду у поєднанні з шампунем. Залиште пензлик на деякий час у воді. Промийте його під проточною водою, поки вона не стане чистою. Потім обережно видаліть з нього залишки води та надайте йому первинної форми. Залиште висохнути природним шляхом у горизонтальному або вертикальному положенні ворсом вниз. Повноцінний догляд продовжить термін служби пензликів і забезпечить належне застосування косметики. 

Про бренд BrushArt

Косметичні пензлики BrushArt | BrushArt - перетворить створення будь-якого макіяжу на справжнє мистецтво. Ці пензлики були спеціально розроблені для створення ідеального макіяжу. Завдяки високоякісним матеріалам Ви зможете  акуратно та рівномірно нанести той чи інший засіб декоративної косметики.
До колекції BrushArt Eye входять спеціальні пензлики для надання акценту очам та підкреслення форми брів; до колекції BrushArt Face - пензлики для нанесення рум'ян, пудри та тональних засобів; до колекції BrushArt Lip - для нанесення помади та блиску.

Menu