Помазок для гоління

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   2
Лідери продажу

Ви прихильник традиційного гоління та шукаєте продукцію, що допоможе вам мати досконало гладеньке обличчя? Тоді вашим незамінним помічником стане помазок для гоління, що допоможе рівномірно нанести мило чи піну на обличчя.

Які щетинки обрати?

  • Натуральні щетинки – це класика. Найкращим вважається помазок для гоління з шерсті борсука, що дуже делікатний до шкіри та створює густу піну, забезпечуючи легке ковзання бритви для гоління.
  • Штучні щетинки не так добре готують шкіру до гоління, однак помазок із синтетичними щетинками стане чудовим рішенням для веганів й алергіків. Водночас він дешевший і прослужить вам достатньо довго.

Як користуватися помазком для гоління?

Перед першим використанням помазок добре промийте водою з милом. Під час наступних користувань достатньо змочити його гарячою водою. Круговими рухами з мила для гоління створіть густу піну та нанесіть її на обличчя. Після користування сполосніть помазок і дозвольте висохнути. Ніколи не зберігайте мокрий помазок у закритих посудинах, косметичках або футлярах для подорожей.

Покладіться на якість, обираючи найкращий помазок для гоління Wilkinson Sword, Captain Fawcett або Edwin Jagger , і насолоджуйтеся досконало поголеним обличчям.