Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

набір щіточок для макіяжу

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair набір щіточок для макіяжу
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair набір щіточок для макіяжу
5 кс
1 209грн.

Код: DER2682 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Liquid Foundation Brush D51 + Powder Brush D55 + Eyeshadow Brush D81 + Eyeshadow and Detail Brush D83 + Blending Brush D82

 

шт.
Нова Пошта
пʼятниця 31.05.2019
Особисте отримання
пʼятниця 31.05.2019
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
5 кс | 1 209грн.

Опис косметики Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Набір пензликів для макіяжу Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair дозволить вам власноруч створити будь-який денний або вечірній макіяж, який виглядатиме професійно.

Властивості:

  • для нанесення кремових засобів
  • для нанесення засобів на основі пудри
  • допомагає вдосконалити макіяж
  • має ніжні ворсинки
  • точний і простий у застосуванні

Про бренд Dermacol

Чеський бренд Dermacol уже понад півстоліття піклується про жіночу красу. Компанія зародилась у празьких кіностудіях, де візажисти об'єднали свої зусилля з дерматологами з Інституту лікувальної косметики у Празі. Разом вони створили засоби Dermacol, які слугували не лише для створення макіяжу кінозірок, але і для повсякденного використання.

Dermacol Make-Up Cover виник, як один із перших засобів для макіяжу у світі та швидко став хітом, що відкрив собі дорогу аж до самого Голлівуду. В 90-х роках косметика Dermacol відділилася від кіностудій і стала самостійним, безпосередньо чеським брендом, що є символом краси вже декількох поколінь жінок.

Продукція Dermacol користується популярністю й за межами Чеської Республіки. Ви можете придбати косметику Dermacol у понад 60 країнах світу. Останнім часом косметику для догляду починають відкривати для себе чоловіки, для яких компанія Dermacol презентувала першу комплексну чоловічу колекцію.