Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

набір щіточок для макіяжу

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair набір щіточок для макіяжу
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair набір щіточок для макіяжу
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair набір щіточок для макіяжу
5 кс
1 269грн.

Код: DER2682 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Liquid Foundation Brush D51 + Powder Brush D55 + Eyeshadow Brush D81 + Eyeshadow and Detail Brush D83 + Blending Brush D82

 

шт.
Нова Пошта
пʼятниця, 22.02.2019
Особисте отримання
пʼятниця, 22.02.2019
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
5 кс | 1 269грн.

Опис косметики Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Набір пензликів для макіяжу Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair дозволить вам власноруч створити будь-який денний або вечірній макіяж, який виглядатиме професійно.

Властивості:

  • для нанесення кремових засобів
  • для нанесення засобів на основі пудри
  • допомагає вдосконалити макіяж
  • має ніжні ворсинки
  • точний і простий у застосуванні

Про бренд Dermacol

Чеський бренд Dermacol уже понад півстоліття піклується про жіночу красу. Компанія зародилась у празьких кіностудіях, де візажисти об'єднали свої зусилля з дерматологами з Інституту лікувальної косметики у Празі. Разом вони створили засоби Dermacol, які слугували не лише для створення макіяжу кінозірок, але і для повсякденного використання.

Dermacol Make-Up Cover виник, як один із перших засобів для макіяжу у світі та швидко став хітом, що відкрив собі дорогу аж до самого Голлівуду. В 90-х роках косметика Dermacol відділилася від кіностудій і стала самостійним, безпосередньо чеським брендом, що є символом краси вже декількох поколінь жінок.

Продукція Dermacol користується популярністю й за межами Чеської Республіки. Ви можете придбати косметику Dermacol у понад 60 країнах світу. Останнім часом косметику для догляду починають відкривати для себе чоловіки, для яких компанія Dermacol презентувала першу комплексну чоловічу колекцію.