Перейти до основного вмісту

Elie Saab

Elie Saab

Парфуми Elie Saab приховують у собі атмосферу сучасного світу моди та захопливу магію арабських пейзажів. Поєднання елементів західної та східної культури є характерним для творчих робіт унікального дизайнера ліванського походження, ім’я якого носить цей славетний бренд.

Елі Сааб (Elie Saab) проявляв свою любов до моди ще в ранній юності та відкрив свій перший бутик у віці 18 років. Його успіх був поступовим, але великий поворотний момент і світовий успіх прийшов до митця у 2002 році. У винно-бордовій сукні, яка була створена в його творчій майстерні, актриса Холлі Беррі (Halle Berry) пройшлася червоною доріжкою й отримала свою статуетку Оскар. З тих пір урочисті вечірні сукні Елі Сааба полюбили багато інших світових знаменитостей, як-от Анджеліна Джолі (Angelina Jolie) або Тейлор Свіфт (Taylor Swift).

Минуло майже 10 років із часу відкриття першого бутика, відколи бренд Elie Saab почав представляти себе також у світі парфумерії. Однак уже перший аромат із простою назвою Elie Saab Le Parfum відразу став надзвичайно популярним серед жінок у всьому світі. Кожні наступні парфуми бренда Elie Saab, які були представлені згодом, відображають його розкіш, який є одним з лідерів у світі високої моди. Відкрийте для себе жіночність, елегантність і чуттєвість, які приховує кожен аромат Elie Saab.

весь текст скритий текст