Гравіювання на парфумах і косметиці

Який текст можна вигравіювати?

Бажаєте вигравіювати ім'я, ініціали, дату народження дитини, побажання на день народження, зізнання в коханні або навіть пропозицію руки та серця? Вибір за вами. Єдине, що може якось обмежити вас, — це фантазія або максимально дозволена кількість символів.

Як замовити гравіювання?

Оберіть косметичний засіб або парфум, на якому ви бажаєте щось вигравіювати. На сторінці продукту виберіть функцію «Вигравіювати власний текст». Введіть текст у полі вводу та підтвердьте його. Залишається оформити замовлення та з нетерпінням очікувати на парфум або косметику з побажанням.

Скільки коштує гравіювання?

Гравіювання власного тексту коштує 120 грн. За цю ціну ви отримаєте оригінальний подарунок, який неодмінно потішить близьку вам людину.

Чи може змінитися термін доставки?

Процес гравіювання може продовжити термін доставки на 1 день. Однак, зазвичай ми встигаємо доставити замовлення без жодних затримок.
Notino залишає за собою право відмовитися від гравіювання, якщо текст містить лайливі висловлювання, які можуть негативно вплинути на емоційний стан третіх осіб, а також будь-які інші висловлювання, що порушують етичні та соціальні норми.
Рекомендовано