Перейти до основного вмісту

Jaguar

jaguar

Чоловічі аромати бренда Jaguar такі ж культові, як і його автомобілі: унікальні, динамічні й мужні. Їхньою невід’ємною частиною також є класичний і точний дизайн, що властивий цьому бренду. 

Перший розкішний автомобіль Jaguar з’явився на вулицях Британії в 1935 році. Тоді бренд ще носив ім’я компанії Swallow Sidecars Company, заснованої в 1922 році сером Вільямом Лайонсом (Sir William Lyons) і Вільямом Уолмслі (William Walmsley), яка спеціалізувалася на виготовленні мотоколясок. Її перейменували на Jaguar Cars Limited лише після Другої світової війни. 

У 1988 році з’явився перший парфум бренда Jaguar — Jaguar for Men. Він мав ароматичні нотки базиліку, спецій і теплої деревини. Аромат дуже швидко став улюбленим аксесуаром любителів швидкісних автомобілів. Із плином часу колекція ароматів бренда збільшилася — з’явилися ароматична туалетна вода Jaguar Pace з нотками розмарину й перцю, східний аромат Jaguar Classic зі нотками свіжих цитрусів та спецій, насичений аромат із фруктовими та деревними нотками Jaguar Classic Gold або східно-деревний Jaguar Vision, що зачарує вас своїми нотками ананасу, яблука та сандалового дерева.

весь текст скритий текст