Klorane

Про бренд Klorane

Французька дермокосметика Klorane надихається природою вже понад 50 років. Klorane рішучо взяла на себе обв'язок захищати та індексувати рослинну спадщину нашої планети. Саме тому підхід фірми є дійсно екологічним і відповідальним. Бренд було засновано у 1966 році фармацевтом П'єром Фабре (Pierre Fabre) з метою надавати людям дієві та на 100 % екологічні засоби.

 

Бренд Klorane дійсно базує своє виробництво на екології — дотримується принципів довготривалого розвитку, дбає про зниження споживання електроенергії та захист навколишнього середовища. У виробництві своєї продукції Klorane не використовує рослин, яким загрожує зникнення, та гарантує якість рослинних екстрактів.

Засоби Klorane — це найкраще з того, що ви можете подарувати своїй шкірі та волоссю. Ви обов'язково повинні звернути увагу на класичний шампунь Klorane, а також на його експрес-варіанти — сухі шампуні, якщо у вас немає часу на повноцінне миття волосся. Дитяча косметика Klorane Bébé однозначно зацікавить батьків, які бажають для своєї дитини лише найкращого.

весь текст скритий текст

Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   4
  •   1
  •   2
Лідери продажу