Перейти до основного вмісту

Klorane

Про бренд Klorane

Французька дермокосметика Klorane надихається природою вже понад 50 років. Klorane рішучо взяла на себе обв'язок захищати та індексувати рослинну спадщину нашої планети. Саме тому підхід фірми є дійсно екологічним і відповідальним. Бренд було засновано у 1966 році фармацевтом П'єром Фабре (Pierre Fabre) з метою надавати людям дієві та на 100 % екологічні засоби.

 

Бренд Klorane дійсно базує своє виробництво на екології — дотримується принципів довготривалого розвитку, дбає про зниження споживання електроенергії та захист навколишнього середовища. У виробництві своєї продукції Klorane не використовує рослин, яким загрожує зникнення, та гарантує якість рослинних екстрактів.

Засоби Klorane — це найкраще з того, що ви можете подарувати своїй шкірі та волоссю. Ви обов'язково повинні звернути увагу на класичний шампунь Klorane, а також на його експрес-варіанти — сухі шампуні, якщо у вас немає часу на повноцінне миття волосся. Дитяча косметика Klorane Bébé однозначно зацікавить батьків, які бажають для своєї дитини лише найкращого.

весь текст скритий текст