Lovea

Сертифікована натуральна сонцезахисна косметика Lovea містить щонайменше 95 % компонентів природного походження, а може й усі 100 %!

 

До її складу входять рослинні олії та глини, а також вона зачарує вас своїм квітковим ароматом. Основним компонентом усіх засобів Lovea є унікальна олія Моної де Таїті, яку завдяки її зволожувальним, живильним і захисним властивостям використовують уже більше тисячі років.

Бренд Lovea було засновано 1994 року. Він пропонує вам не лише чудові сонцезахисні засоби, а й косметику для догляду за обличчям, тілом і волоссям. Саме бренд Lovea був одним із перших, хто зробив сертифіковану натуральну косметику доступною у великих мережах магазинів.

У 2017 році крем для обличчя Lovea з SPF 50+ став першим продуктом такого типу, що отримав сертифікат Ecocert. Не важливо, чи оберете ви цей крем, чи інший крем бренда Lovea, чи суху олію, чи може спрей для засмаги, ви можете бути впевненими в тому, що залишитеся задоволеними. Бренд Lovea пропонує засоби з різними рівнями захисту SPF, тому кожен зможе обрати для себе саме те, що йому потрібно. Захистіть свою шкіру за допомогою натуральних засобів бренда Lovea.

весь текст скритий текст

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Подарунки та акції

Для кого?

Kонсистенція

Оцінка

  •   1