Бюстгальтер для годування

Комфортний бюстгальтер для годування

Подаруйте собі комфорт у період грудного вигодовування! Бюстгальтер для годування — це функціональна нижня білизна, яку неодмінно оцінять усі новоспечені матусі та вагітні жінки незадовго перед пологами. Бюстгальтери для вагітних і бюстгальтери для годування забезпечують достатню підтримку грудей, пропускають повітря й ідеально пристосовуються до зміни розміру грудей упродовж дня. Вони забезпечують приємний комфорт чутливим грудям і полегшують грудне вигодовування завдяки своїм чашечкам, які розстібаються. Нижче ми порадимо вам, як вибрати бюстгальтер для годування відповідно до ваших потреб.

Бюстгальтер для годування — переваги

 • Завдяки своїм абсорбувальним властивостям запобігає протіканню грудного молока на одяг.
 • Тримає форму та чудово пристосовується до її змін упродовж дня.
 • Широкі бретельки, регульована застібка та м’який еластичний матеріал забезпечують ідеальну підтримку чутливих грудей.
 • Чашечки, що розстібаються, дозволяють легко годувати груддю в будь-якому місці та в будь-який час.
 • Має достатньо місця для лактаційних прокладок і накладок для сосків.
 • Бюстгальтер для годування надзвичайно зручний і практичний.

Коли найкраще купувати бюстгальтер для годування?

Ідеальний період для покупки бюстгальтера для годування — приблизно тиждень після пологів, коли груди закінчують наливатися, а їхній розмір стабілізується. Однак форма й об’єм грудей починають змінюватися вже під час вагітності (приблизно на 5-му місяці). У цей період дуже зручним буде бюстгальтер для вагітних, який забезпечить вам необхідний комфорт перед пологами, коли класичний бюстгальтер може здатися незручним.

Як вибрати бюстгальтер для годування?

Під час вибору бюстгальтера для годування зверніть особливу увагу на правильний розмір, повітропроникність і стійкість матеріалу, а також на загальну функціональність нижньої білизни.

Види бюстгальтерів для годування

 • Безшовний бюстгальтер для годування не обтяжує чутливі груди та не подразнює їх.
 • Бюстгальтер для годування без кісточок підходить зазвичай упродовж перших шести місяців, коли грудне вигодовування є дуже частим і процес вироблення молока стабілізується.
 • Мереживний бюстгальтер для годування або бюстгальтер для годування з кісточками підходить тоді, коли грудне вигодовування стає рідшим, а груди менш чутливими.
 • Нічний бюстгальтер для годування пристосований для комфортного сну та легкого годування грудьми впродовж ночі.
 • Спортивний бюстгальтер для годування— це безшовний бюстгальтер, який одягається через голову та забезпечує максимальний комфорт під час занять спортом.
 • Нічна сорочка для годування поєднує в собі бюстгальтер із чашечками, які розстібаються, з нічною сорочкою з еластичного матеріалу, що водночас зміцнює область живота.

Розмір бюстгальтерів для годування

Зазвичай після пологів груди збільшуються на один-два розміри, але це дуже індивідуально. Під час вибору бюстгальтера слід пам’ятати, що чашечки, кісточки й окружність бюстгальтера для годування не повинні ніде тиснути, а в чашечках має бути достатньо місця для того, щоб помістити лактаційні прокладки. Однак занадто великий бюстгальтер для годування втрачає свою функціональність.

Матеріал бюстгальтерів для годування

 • Вибирайте матеріал бюстгальтера для годування відповідно до того, що ви звикли носити до пологів.
 • Еластичні матеріали забезпечують достатню гнучкість, а також відрізняються стійкістю форми та кольору.
 • Бавовняний бюстгальтер для годування має відмінну повітропроникність і його можна легко випрати при максимальній температурі для досконалої стерилізації.

З практичними бюстгальтерами для годування, виготовленими з приємних матеріалів, процес грудного вигодовування стане набагато легшим і приємнішим. На сайті notino.ua ви знайдете корисні товари для вагітних і годуючих мам, як-от післяпологові труси, післяпологові бандажі, косметика для вагітних або молоковідсмоктувачі. Вибирайте все необхідне вже сьогодні!