Післяпологові труси

Зручні труси для вагітних і післяпологові труси

Подаруйте собі максимальний комфорт у перші дні після пологів і впродовж наступних шести тижнів! Післяпологові труси м’які та ніжні, вони дозволяють шкірі дихати та добре фіксують післяпологові прокладки. Завдяки еластичним гумкам ці труси чудово тримаються, ніде не тиснуть і не стягують шкіру. Післяпологові труси забезпечують приємний комфорт у перші дні після пологів та надзвичайно делікатні до чутливих ділянок тіла. Нижче наведено наші поради, як вибрати післяпологові труси.

Післяпологові труси та їхні переваги:

  • мають відмінну повітропроникність і полегшують відновлення після пологів;
  • чудово пристосовані для використання післяпологових прокладок;
  • підходять для жінок із чутливою шкірою;
  • надзвичайно комфортні та практичні під час перебування в пологовому будинку.

Труси післяпологові та труси для вагітних

Повітропроникну й еластичну білизну, делікатну до шкіри, найкраще придбати вже під час вагітності, коли тіло починає готуватися до материнства. Досконалу підтримку грудям, які ростуть, забезпечить бюстгальтер для вагітних. Також ми рекомендуємо придбати труси для вагітних, які не тиснуть на животик та пристосовуються до фігури.

Відразу після пологів у пологовому будинку дуже зручно використовувати одноразові сітчасті післяпологові труси, які після використання ви зможете просто викинути у смітник. Упродовж шести тижнів після пологів післяпологові труси багаторазового використання забезпечать вам необхідний комфорт.

Наша порада. Не забудьте прихопити з собою одноразові трусики в пологовий будинок, бажано 3-4 штуки на весь час перебування.

Труси для вагітних і післяпологові труси забезпечують комфорт, якого заслуговує кожна новоспечена матуся! Післяпологовий набір також має містити прокладки для грудей, післяпологові бандажі, післяпологові прокладки та заспокійливий крем для сосків. Ознайомтеся із широкою пропозицією товарів для матусь  і немовлят на notino.ua вже сьогодні!