Термометр для вимірювання температури води

Надійний термометр для вимірювання температури води

Правильна температура води для немовляти дуже важлива для ніжної та чутливої ​​дитячої шкіри! Подаруйте своєму малюкові приємне, а головне безпечне купання завдяки надійному дитячому термометру для води. Ви можете вибирати термометр для вимірювання температури води з різноманітними дитячими мотивами, у формі милих звіряток, а також різних кольорів!

Термометр для води дитячий: використання

Температура води для новонароджених повинна становити від 36 до 37 °С. Точний термометр для вимірювання температури води допоможе вам контролювати оптимальну температуру. Цей термометр достатньо просто занурити у воду — завдяки його зручній для читання шкалі ви вже за мить дізнаєтеся, чи температура води безпечна для купання дитини.

Види дитячих термометрів для вимірювання температури води

  • Електронні термометри для води надзвичайно точні та мають добре видиме табло з сигналізацією. Температура води для купання малюка вимірюється впродовж кількох секунд.
  • Термометри для ванни зі шкалою є дуже точними. Вони доступні в багатьох привабливих дизайнах і не містять ртуті.

Наша порада: після купання загорніть маля в теплий дитячий рушник, який заздалегідь трохи підігрійте на батареї.

Виберіть веселий термометр для вимірювання температури води на сайті notino.ua вже сьогодні та перетворіть купання немовляти на веселу гру! Також недалеко біля ванни тримайте напоготові дитячий крем, рушник, чисті пелюшки й інші необхідні речі для дитячої гігієни, щоб вам не довелося відходити від малюка під час купання.