Дитячі ножиці та манікюр для дітей

Усе для дитячого манікюру

Ніжні дитячі нігтики заслуговують найдбайливішого догляду! Придбайте спеціальні дитячі ножиці або практичний набір для дитячого манікюру з кусачками та маленькою пилочкою для нігтів.

Манікюр для дітей: чому потрібно використовувати спеціальні дитячі ножиці?

Дитячі ножиці дають змогу легко та безпечно підстригати нігтики малюка вже з перших днів народження. Завдяки високоякісній сталі зі спеціальною обробкою поверхні та закругленим кінчикам імовірність поранення малюка зводиться до мінімуму. Ніколи не використовуйте для ніжних дитячих нігтиків класичні манікюрні ножиці, призначені для дорослих.

Дитячий манікюр: спеціальні набори

Практичний набір для дитячого манікюру містить усе необхідне, і його легко запакувати з собою в дорогу. Маленький манікюрний набір для дітей включає пилочку та кусачки для нігтів, тоді як великі набори пропонують також аксесуари для дитячої гігієни, як-от дитяча щітка для волосся, дитяча зубна щітка,  дитячий термометр та аспіратор. З цими помічниками щоденний догляд за гігієною малюка стане суцільним задоволенням!

Манікюр для дітей: як правильно підстригати нігті немовляті?

Регулярно підстригати нігтики слід починати вже в перші шість тижнів малюка, бажано під час сну, щоб уникнути різких рухів дитини.

  • Перед кожним використанням дитячі ножиці слід продезінфікувати.
  • Укоротіть довші нігтики за допомогою дитячих кусачок для нігтів.
  • Потім використайте дитячі ножиці з круглим кінчиком, щоб акуратно підстригти ніжні нігтики малюка.
  • Насамкінець за допомогою спеціальної пилочки для нігтів відшліфуйте та надайте форми нігтикам, щоб малюк випадково себе не подряпав.
  • Дитячі ножиці слід використовувати тільки під наглядом дорослого.

Якісні дитячі ножиці та кусачки для новонароджених належать до популярних товарів для немовлят, які можна застосовувати вже з перших днів після народження. Відкрийте для себе й інші необхідні речі, як-от дитячі вологі серветки або пухнасті дитячі рушники!