Skip to main content

Меліроване волосся

Ви вибрали
  • Mеліроване волосся
Фільтр
Цінова категорія

-

Подарунки та акції
Оцінка
  •   16
  •   2
  •   1
  •   2
Лідери продажу

Ви придбали собі новий чудовий засіб для меліруваного волосся? Тоді не забудьте про інші засоби для догляду за мелірованим волоссям!

Процес мелірування трохи послабить ваше волосся, саме тому потрібно надати йому подальшого живлення, що відновить пористе волосся, надасть йому блиск та силу. До того ж засоби для волосся з меліруванням піклуються про збереження необхідного кольору волосся та чудово підкреслюють мелірування. 

Використовуйте спеціальний шампунь для меліруваного волосся. Якщо ваше мелірування набуває небажаної жовтизни, використовуйте срібний шампунь, що нейтралізує її. Також використовуйте кондиціонер чи маску для відживлення кольору вашого мелірування. Засоби для живлення волосся з меліруванням містять ліпідні олії, екстракти каперсів, кератин або вітамін B5. Після застосування волосся стане гладким, м'яким, сильним і природно блискучим. 

Notino пропонує вам засоби для меліруваного волосся від найкращих світових брендів. Спробуйте інтенсивні лікувальні маски, шампуні для підкреслення кольору волосся або кондиціонери з фіолетовими пігментами, що нейтралізують жовтий відтінок вашого мелірування. Ви однозначно щось оберете з нашого широкого асортименту.