Montale Aoud Lagoon, парфумована вода унісекс 100 мл ЗНИЖКИ до 70% | notino.ua

Montale Aoud Lagoon

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Aoud Lagoon парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lagoon парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lagoon парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lagoon парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lagoon парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Lagoon парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 141грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT2183 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
четвер, 23.08.2018

Опис парфумів Montale Aoud Lagoon

Aoud Lagoon - квітково-деревний аромат для жінок і чоловіків із портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та їх чарівної історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Lagoon оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну чарівну мазь. Montale Aoud Lagoon - освіжаюче й водночас делікатно солодке поєднання білих квітів із цінними породами дерева та фруктами.

Оригінальна, освіжаюча та делікатно солодка парфумована вода Montale Aoud Lagoon запрошує Вас у затишну духмяну подорож, яка, як обіцяють представники бренду, допоможе Вам відкрити свою внутрішню силу. У результаті народжується безпомилковий та незамінний аромат, якому притаманні свіжість, м'якість, чуттєвість і дотик елегантності. Аромат парфумованої води Montale Aoud Lagoon спочатку початку відкриється акордами османтусу та сицилійського мандарину. У серці парфумів запахне гарденія та лотос, основа складається з нот гаїтянського ветиверу, гваякового дерева та парагвайського моху. У цілому аромат, ідеально збалансований поєднанням деревних і квіткових відтінків, доповнених фруктовими та цитрусовими нотками, є свіжим і солодким, ніжним і чуттєвим, повним яскравості на початку й елегантності в основі.

Здається, що засновник бренду Montale і творець всіх парфумів в його портфоліо П’єр Монталь отримав під час свого перебування в Саудівській Аравії таємні вміння східного мага. П’єр Монталь створив парфуми, які поєднують у собі Схід та Захід і запрошують у затишну духмяну подорож. Як і всі аромати П’єра Монталя, парфумована вода Aoud Lagoon створена з натуральних інгредієнтів  найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують її тривалу стійкість. Завдяки своїй свіжості Aoud Lagoon особливо підходить для використання вдень та ввечері в теплу пору року. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які люблять поєднання білих квітів і рідкісних порід дерева. Спробувати Aoud Greedy повинні також всі, хто цінує справжню якість і хотів би здійснити подорож країною ароматів разом зі своїми парфумами.

На додаток до магічних ароматів із майстерно гармонізованими запашними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає простою та чистою елегантністю, у випадку Aoud Greedy підкреслену блискучим золотистим кольором, що переходить у світло-блакитний. Унікальність флаконам додає практичний вибір матеріалу. Для упаковки П’єр Монталь використав алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Aoud Lagoon - освіжаючий і делікатно солодкий квітково-деревний аромат, що кличе в затишну ароматичну подорож.

Склад

кінцева нота
ветивер, гваякове дерево, мох
нота серця
жасміновидна гарденія, лотос
початкова нота
аромат цитрусових, Османтус
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.

Menu