Montale Aoud Roses Petals

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 244грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1493 | Залишилось останні 5 штук
шт.
Нова Пошта
четвер, 22.11.2018
Особисте отримання
середа, 21.11.2018
Montale Aoud Roses Petals
100 мл | 2 244грн.

Опис парфумів Montale Aoud Roses Petals

Montale Aoud Roses Petals - східний квітково-деревний аромат для жінок і чоловіків із виразними акордами дорогоцінного удового дерева та троянди. Він належить до першої французької лінії парфумів, присвяченої дорогоцінному дереву уд - сировині із смолистим ароматом. Цю лінію представив світовий бренд Montale, який відрізняється своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та їхньої загадкової історії. Як і всі аромати бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Roses Petals оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

У центрі ароматичної композиції парфумерної води Aoud Roses Petals - деревина аквіларії, яку називають орлиним деревом, агаровим деревом або, арабською мовою, уд. Це чудова сировина зі смолянистим ароматом, найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів, переважно арабських. Цей дійсно королівський інгредієнт, який колись також називали «рідким золотом» або «деревом богів», поєднується у композиції Montale Aoud Roses Petals із популярним ароматом троянди.

Парфумерна вода Montale Aoud Roses Petals - це свіжість чайних троянд у поєднанні з ароматом герані, рідкісними арабськими породами дерева і, звичайно ж, благородним агаровим деревом. Загальна композиція Montale Aoud Roses Petals грає трояндово-деревними нотами. Троянда, гваякове дерево, бурштин, шафран, кедр, агарове дерево, герань та тикове дерево об'єднуються в розкішний східний аромат. Він відкривається пахощами ніжної троянди, що поступово доповнюються насиченим деревним ароматом із ледь відчутним смолянистим відтінком.

Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив захоплюючу композицію, у якій вкотре поєднує найбільш шановані ним компоненти - агарове дерево та королеву квітів - троянду. Композиція відносно проста, однак гармонійна та вкрай приваблива.

Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Aoud Roses Petals також створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Завдяки своїй свіжості та водночас насиченості Aoud Roses Petals підходить для використання впродовж усього року як вдень, так і ввечері. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу аромату троянди зі східним акцентом. Спробувати Aoud Roses Petals варто тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магії стародавнього Сходу.

Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Aoud Roses Petals підкреслює матовий золотистий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Aoud Roses Petals - свіжість аромату троянди зі східним деревним акцентом.

Склад

склад
агарове дерево, бурштин, гваякове дерево, кедр, тикове дерево, троянда, шафран
Тип аромату
Деревні, Квіткові

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.