Montale Aoud Roses Petals

парфумована вода унісекс 50 мл

Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 50 мл
439pC_V-3l0
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 50 мл
Montale Aoud Roses Petals парфумована вода унісекс 50 мл
439pC_V-3l0
50 мл
1 784грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1913 | 5 в наявності
шт.
Нова Пошта
пʼятниця 26.04.2019
Особисте отримання
пʼятниця 26.04.2019
Montale Aoud Roses Petals
50 мл | 1 784грн.

Опис парфумів Montale Aoud Roses Petals

Montale Aoud Roses Petals - східний квітково-деревний аромат для жінок і чоловіків із виразними акордами дорогоцінного удового дерева та троянди. Він належить до першої французької лінії парфумів, присвяченої дорогоцінному дереву уд - сировині із смолистим ароматом. Цю лінію представив світовий бренд Montale, який відрізняється своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та їхньої загадкової історії. Як і всі аромати бренду Montale, відомий і дещо таємничий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Aoud Roses Petals оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

У центрі ароматичної композиції парфумерної води Aoud Roses Petals - деревина аквіларії, яку називають орлиним деревом, агаровим деревом або, арабською мовою, уд. Це чудова сировина зі смолянистим ароматом, найдорожча деревина в світі, яка вже протягом багатьох століть використовується для виробництва ладану та парфумів, переважно арабських. Цей дійсно королівський інгредієнт, який колись також називали «рідким золотом» або «деревом богів», поєднується у композиції Montale Aoud Roses Petals із популярним ароматом троянди.

Парфумерна вода Montale Aoud Roses Petals - це свіжість чайних троянд у поєднанні з ароматом герані, рідкісними арабськими породами дерева і, звичайно ж, благородним агаровим деревом. Загальна композиція Montale Aoud Roses Petals грає трояндово-деревними нотами. Троянда, гваякове дерево, бурштин, шафран, кедр, агарове дерево, герань та тикове дерево об'єднуються в розкішний східний аромат. Він відкривається пахощами ніжної троянди, що поступово доповнюються насиченим деревним ароматом із ледь відчутним смолянистим відтінком.

Здається, що засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо П’єр Монталь набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив захоплюючу композицію, у якій вкотре поєднує найбільш шановані ним компоненти - агарове дерево та королеву квітів - троянду. Композиція відносно проста, однак гармонійна та вкрай приваблива.

Як і всі інші творіння П’єра Монталя, парфумерна вода Aoud Roses Petals також створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Завдяки своїй свіжості та водночас насиченості Aoud Roses Petals підходить для використання впродовж усього року як вдень, так і ввечері. Вона назавжди завоює прихильність жінок і чоловіків, які віддають перевагу аромату троянди зі східним акцентом. Спробувати Aoud Roses Petals варто тим, хто цінує справжню якість і прагне відчути подих магії стародавнього Сходу.

Окрім магічних ароматів із майстерно підібраними парфумерними композиціями, всі парфуми бренду Montale приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Aoud Roses Petals підкреслює матовий золотистий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Aoud Roses Petals - свіжість аромату троянди зі східним деревним акцентом.

Склад

склад
агарове дерево, бурштин, гваякове дерево, кедр, тикове дерево, троянда, шафран
Тип аромату
Древесний, Квіткові

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Aoud Roses Petals

Додати нову рецензію

Цей продукт поки ніхто не оцінив. Будьте першим!