Montale Intense Roses Muskпарфуми екстракт для жінок

19×
Montale Intense Roses Musk парфуми екстракт для жінок
Montale Intense Roses Musk парфуми екстракт для жінок
Рекомендована роздрібна ціна
4 590грн.

Заощадьте 48%
100 мл
2 390грн.

Код: MNT2253 | 1 в наявності
1
Подарунок для вас
Використайте безкоштовну доставку на всі замолення.
КУРЄР (Міст Експрес)
четвер 05.11.2020
Особисте отримання
четвер 05.11.2020

Опис парфумів Montale Intense Roses Musk
Склад

Заплющте очі й уявіть собі величезний оберемок прекрасних троянд. Парфуми для жінок Montale Intense Roses Musk — ароматичне втілення саме такого букета. Духмяність троянд доповнює чуттєвий мускус, теплі ноти амбри та спокусливий жасмин, які разом утворюють елегантний, стійкий аромат, перед яким неможливо встояти.

  • квітковий аромат із трояндовими нотками
  • легкий алюмінієвий флакон
  • ідеально підходить для повсякденного використання

Склад аромату
Окрім акордів троянди та мускусу, в ароматичній композиції інтенсивних, висококонцентрованих парфумів Montale Intense Roses Musk розкриваються також нотки жасмину й амбри. Троянда в найчистішому вигляді сплітається в делікатній гармонії з рідкісним мускусом. Цей дивовижний дует доповнює звучання амбри та жасмину, які додають композиції елегантності. Загальний аромат, що поєднує домінантні компоненти троянди та мускусу з білоквітковими, амбровими та тваринними тонами, виходить неймовірно жіночним, насиченим, елегантним, іскристим і гармонійним та відзначається неабиякою чуттєвістю.

Історія аромату
Аромат Montale Intense Roses Musk було представлено на ринку в 2015 році. Автор ароматичної композиції — не хто інший, як П'єр Монталь (Pierre Montale). Парфуми приховуються в розкішному дизайнерському флаконі з алюмінію, який не лише вражає своєю легкістю та вишуканістю, а й захищає аромат від світла.

Склад

склад
троянда, жасмин, бурштин, мускус
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Montale

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».

Оцінка Montale Intense Roses Musk19