Montale Intense Roses Musk, Парфуми екстракт для жінок 100 мл ЗНИЖКИ до 70% | notino.ua

Montale Intense Roses Musk

Парфуми екстракт для жінок 50 мл

Montale Intense Roses Musk Парфуми екстракт для жінок 50 мл
Montale Intense Roses Musk Парфуми екстракт для жінок 50 мл
Montale Intense Roses Musk Парфуми екстракт для жінок 50 мл
Montale Intense Roses Musk Парфуми екстракт для жінок 50 мл
Montale Intense Roses Musk Парфуми екстракт для жінок 50 мл
Montale Intense Roses Musk Парфуми екстракт для жінок 50 мл
439pC_V-3l0
50 мл
1 976грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT2252 | Більш ніж 5 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
понеділок, 20.08.2018

Опис парфумів Montale Intense Roses Musk

Intense Roses Musk - квітковий аромат для жінок із портфоліо французького бренду парфумів Montale, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії. Як і всі аромати бренду Montale, славетний та дещо загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale), наділив парфумерний екстракт Intense Roses Musk оригінальним змістом, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Montale Intense Roses Musk - це чудовий дует троянди й мускусу в інтенсивній, гармонійній та водночас ігристій квітковій композиції.

В ароматичній композиції інтенсивної висококонцентрованого парфумерного екстракту Montale Intense Roses Musk можна, окрім домінуючих акордів троянди та мускусу, відчути також ноти жасмину та бурштину. Царівна квітів - троянда - у своїй найчистішій формі представлена у делікатній гармонії з рідкісним мускусом. Цей приголомшливий дует підкреслюють відтінки бурштину та жасмину, що додають елегантності та іскристості. Загальний аромат, який поєднує домінуючі трояндові та мускусні відтінки з тонами білих квітів, амбри та дикої природи, є дивовижно жіночним, насиченим, елегантним, ігристим та гармонійним з достатньою долею чуттєвості.

Немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale та творець всіх парфумів його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємничих вмінь східного мага та представив наступну винахідливу обробку класичної теми аромату троянди. Подібно до всіх парфумерних творінь П’єр Монталь створив парфумерний екстракт Intense Roses Musk із натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Montale Intense Roses Musk особливо підходить для повсякденного використання в теплу пору року. Він у першу чергу захопить тих жінок, які віддають перевагу ароматам троянди та мускусу, особливо в сучасній гармонійній, іскристій та елегантній обробці. Спробувати цей парфумерний екстракт мали б також всі ті пані, які цінують справжню якість.
Окрім захопливих ароматів з майстерно збалансованими духмяними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Intense Roses Musk підкреслює блискуча рожева барва, яка поступово переходить до чорної, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. П’єр Монталь зробив оригінальний вибір на користь алюмінію, який ідеально захищає парфум.

Montale Intense Roses Musk - інтенсивний, гармонійний, іскристий та елегантний квітковий аромат з трояндою та мускусом в головних ролях.

Склад

склад
бурштин, жасмин, мускус, троянда
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.

Menu