Montale Mukhallat

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Mukhallat парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Mukhallat парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Mukhallat парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Mukhallat парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Mukhallat парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Mukhallat парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Mukhallat парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Mukhallat парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 287грн.

Код: MNT1510 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
КУРЄР (Міст Експрес)
пʼятниця, 26.10.2018
Особисте отримання
четвер, 25.10.2018
Montale Mukhallat
100 мл | 2 287грн.

Опис парфумів Montale Mukhallat

Montale Mukhallat - східний солодкий фруктовий аромат для жінок і чоловіків із виразним акордом ванілі. Ця парфумерна вода представлена французьким брендом, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, пропонує ніжну гармонію приємно солодких ароматів. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Mukhallat оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Mukhallat - вишуканий східний аромат для справжніх гурманів. Ніжна гармонія суниці та солодкого мигдалю поєднується з перуанським бальзамом і мадагаскарською ваніллю в композиції, злегка завуальованій світлим мускусом. Головну роль відіграє відбірне тріо делікатної полуниці, ніжно пудрового мигдалю та приємно солодкої ванілі. Мускус й бальзам на тлі додають Montale Mukhallat чуттєвості та підкреслюють її східний характер. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя, парфумерна вода Mukhallat створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Montale Mukhallat - гідний уваги вишуканий аромат із солодким, фруктовим та теплим характером. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив парфумерну воду, яка відзначається чарівною грайливістю та справжньою привабливістю, якій неможливо протистояти. Парфумерна вода Montale Mukhallat підходить для використання протягом дня. Вона викликатиме посмішку на обличчі свого власника та його оточення впродовж усього року, а в прохолодні місяці ще й по-дружньому зігріє.

Парфумерна вода Montale Mukhallat назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу вишуканим солодким ароматам, особливо в східних композиціях. Парфумерну воду Montale Mukhallat також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю. Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Mukhallat підкреслює виразний чисто білий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Mukhallat - суниця, ваніль і мигдаль у привабливій східний композиції.

Склад

склад
ваніль, мигдаль, мускус, перуанський бальзам, полуниця
Тип аромату
Східні

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.