Montale Pretty Fruity

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Безкоштовна доставка
100 мл
2 485грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1514 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
понеділок, 01.10.2018
Montale Pretty Fruity
100 мл | 2 485грн.

Опис парфумів Montale Pretty Fruity

Montale Pretty Fruity - фруктово-квітковий аромат для жінок і чоловіків. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, має радісний духмяний аромат. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Pretty Fruity оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Pretty Fruity - це мовби вибух цитрусових, екзотичних фруктів і чорної смородини, який відкриває браму до квіткового саду. Духмяний аромат магнолій і конвалій, які щойно розквітли, лагідно підтримує відтінок мускусу. Загальна ароматична композиція сповнена життям, ніжно солодка й безмежно соковита. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя, парфумерна вода Pretty Fruity створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Із самого початку її звабливого розкриття аж до тривалого мускусного фіналу, парфумерна вода Montale Pretty Fruity створює навколо свого власника сяючу ауру життєрадісності. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат, що прославляє радість життя, якому водночас йому властива певна нотка гумору та звабливості.

Винятково вдала фруктова парфумерна вода підходить для використання впродовж усього року, та найкраще її радісний характер проявляється в теплу пору. Це ідеальний денний аромат, але завдяки високій якості й основі з мускусу Montale Pretty Fruity підійде й для вечірніх заходів. Ця безтурботно радісна й підбадьорлива парфумерна вода назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу оптимістичним фруктово-квітковим ароматам, особливо з мускусним відтінком. Її також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Pretty Fruity підкреслює гарний і веселий рожевий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.
Montale Pretty Fruity - вибух радісних соковитих фруктів.

Склад

кінцева нота
мускус
нота серця
лілія, магнолія
початкова нота
пассифлора, цитрусові, чорна смородина
Тип аромату
Ароматичні, Фруктові

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.

Menu