MontalePretty Fruity парфумована вода унісекс

5×
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс
Montale Pretty Fruity парфумована вода унісекс
Рекомендована роздрібна ціна
3 370грн.

Заощадьте 28%
100 мл
2 400грн.

Більш ніж 5 шт. у наявності | Код: MNT1514
1
Нова Пошта
середа 02.02.2022
Особисте отримання
середа 02.02.2022

Montale Pretty Fruity - фруктово-квітковий аромат для жінок і чоловіків. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їх загадковій історії, має радісний духмяний аромат. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Pretty Fruity оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Pretty Fruity - це мовби вибух цитрусових, екзотичних фруктів і чорної смородини, який відкриває браму до квіткового саду. Духмяний аромат магнолій і конвалій, які щойно розквітли, лагідно підтримує відтінок мускусу. Загальна ароматична композиція сповнена життям, ніжно солодка й безмежно соковита. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя, парфумерна вода Pretty Fruity створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Із самого початку її звабливого розкриття аж до тривалого мускусного фіналу, парфумерна вода Montale Pretty Fruity створює навколо свого власника сяючу ауру життєрадісності. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат, що прославляє радість життя, якому водночас йому властива певна нотка гумору та звабливості.

Винятково вдала фруктова парфумерна вода підходить для використання впродовж усього року, та найкраще її радісний характер проявляється в теплу пору. Це ідеальний денний аромат, але завдяки високій якості й основі з мускусу Montale Pretty Fruity підійде й для вечірніх заходів. Ця безтурботно радісна й підбадьорлива парфумерна вода назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу оптимістичним фруктово-квітковим ароматам, особливо з мускусним відтінком. Її також варто спробувати тим, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Pretty Fruity підкреслює гарний і веселий рожевий колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.
Montale Pretty Fruity - вибух радісних соковитих фруктів.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
чорна смородина, цитрусові, пассифлора
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
лілія, магнолія
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мускус
Тип аромату
Ароматичні, Фруктові

Montale — це французькі нішеві парфуми, що відрізняються своєю любов'ю до ароматів Сходу й Аравії та до їх неймовірної історії. У кожному флаконі поєднується таємнича атмосфера Сходу із пристрастю творця та засновника компанії — П'єра Монталя. Усі аромати цього оригінального бренду — немов еліксири щастя.

Бренд Montale заснував П'єр Монталь в Парижі у 2003 році. Для більшості — таємничий парфумер, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після свого повернення в Париж він почав створювати оригінальні аромати.

Для своїх ароматичних шедеврів парфумер завжди обирає натуральні матеріали найвищої якості, особливо рідкісні види деревини. У його парфумах ми часто можемо зустрітись з орлиним деревом, яке також відоме як дерево уд або ж агарове дерево. Часто його називають також «рідким золотом».