Montale Soleil De Capri, парфумована вода унісекс 100 мл ЗНИЖКИ до 70% | notino.ua

Montale Soleil De Capri

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Soleil De Capri парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Soleil De Capri парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Soleil De Capri парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Soleil De Capri парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Soleil De Capri парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Soleil De Capri парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Акція
100 мл
1 990грн.

Код: MNT1522 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
четвер, 23.08.2018

Опис парфумів Montale Soleil De Capri

Montale Soleil De Capri - квітково-фруктовий аромат для жінок і чоловіків із цитрусовими акордами. Ця парфумерна вода від французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії, пропонує життєдайну гармонію цитрусових, фруктових і квіткових ароматів. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Soleil De Capri оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь.

Парфумерна вода Soleil De Capri поєднує ноти італійських цитрусових, грейпфрута і тропічного фруктового дерева кумквата навколо серця з білих квітів та основи, що складається зі світлого мускусу й середземноморських прянощів. Загальна ароматична композиція просто випромінює радість і, як випливає з назви, нагадує сонячний день у прекрасній Неаполітанській затоці. Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Soleil De Capri створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату.

Montale Soleil De Capri має напрочуд універсальний аромат, який завдяки вдалому поєднанню солодких, ніжних, цитрусових і мускусних відтінків здатний задовольнити смаки практично кожного. Легкий, елегантний та оптимістичний аромат Soleil De Capri гарантовано викличе чарівну посмішку на Вашому обличчі, подарує добрий настрій та оптимістичний погляд на життя. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив аромат, який вочевидь є еліксиром щастя.

Парфумерна вода Montale Soleil De Capri наповнить Вашу душу світлом у будь-яку пору року і в будь-який час доби. Вона назавжди завоює прихильність не лише тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу квітково-фруктовим ароматам із відтінком цитрусових, особливо у східних композиціях, але й кожного, кому не бракує жаги до радості життя. Спробувати цю парфумерну воду варто також всім, хто цінує справжню якість у поєднанні з оригінальністю.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Soleil De Capri підкреслює ніжний срібний колір, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант - алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Soleil De Capri - еліксир радості життя, сповнений світлом.

Склад

кінцева нота
мускус, спеції
нота серця
білі квіти
початкова нота
грейпфрут, кумкват, цитрусові
Тип аромату
Квіткові, Фруктові

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.

Menu