Montale Starry Nights

парфумована вода унісекс 100 мл

Montale Starry Nights парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Starry Nights парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Starry Nights парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Starry Nights парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Starry Nights парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Starry Nights парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
Montale Starry Nights парфумована вода унісекс 100 мл
Montale Starry Nights парфумована вода унісекс 100 мл
439pC_V-3l0
100 мл
2 369грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: MNT1829 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Нова Пошта
вівторок, 20.11.2018
Особисте отримання
понеділок, 19.11.2018
Montale Starry Nights
100 мл | 2 369грн.

Опис парфумів Montale Starry Nights

Starry Nights -східний квітковий аромат для жінок і чоловіків із портфоліо французького бренду парфумів, якому властива відданість ароматам Сходу й Аравії та їхній загадковій історії. Як і в усіх ароматах бренду Montale, славетний і трохи загадковий П’єр Монталь (Pierre Montale) відтворив у парфумованій воді Starry Nights оригінальний образ, який нагадує чудодійний еліксир чи рідкісну магічну мазь. Montale Starry Nights -вигадлива східна композиція з пачулі, троянди, мускусу та цитрусових.

Ароматична композиція парфумерної води Montale Starry Nights відкривається акордами лимона, бергамота і яблука. У серці звучить тріо ароматів пачулі, троянди та жасмину, а основа продовжує мелодію пудровими нотами й тонами світлого мускусу. Як і підказує поетична назва, аромат Starry Nights є задумливо поетичним. Це довершена вечірня парфумерна вода. Початкове соло калабрійського бергамота прекрасно доповнює квіткове серце, у якому акорди болгарської троянди і єгипетського жасмину, підсилені східними нотами пачулі з Суматри, поступово переходять у теплу, чуттєву та злегка пудрову основу.

Загальний аромат, що врівноважено поєднує цитрусові, трояндові, мускусні та пудрові відтінки з виразними пачулі, є заспокійливим, незмірно чуттєвим, виразним та, передусім, надзвичайно прекрасним і непереборним. Здається, немовби П’єр Монталь, засновник бренду Montale і творець усіх парфумів у його портфоліо, набув під час свого перебування в Саудівській Аравії таємних вмінь східного мага та створив парфумерну воду, яка є довершеним духмяним відображенням прекрасної, сповненої сяйвом зірок ночі десь на далекому Сході.

Подібно до всіх інших творінь П’єра Монталя парфумерна вода Starry Nights створена з натуральних складових найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість аромату. Парфумерна вода Montale Starry Nights особливо добре підходить для використання ввечері, а найкраще відкривається в прохолодну пору. Вона назавжди завоює прихильність тих жінок і чоловіків, які віддають перевагу східним квітковим ароматам із виразним дуетом троянди та мускусу. Спробувати Starry Nights варто також всім, хто цінує в ароматі його здатність викликати спогади.

Окрім захоплюючих ароматів із майстерними парфумерними композиціями, всі творіння бренду Montale також приваблюють своєю оригінальною упаковкою. Дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, яку в Starry Nights підкреслює блискучий світло-фіолетовий колір, що поступово переходить у чорний, а практичний вибір матеріалу додає флаконам унікальності. Для упаковки П’єр Монталь використав оригінальний варіант -алюміній, який забезпечує парфумам ідеальний захист.

Montale Starry Nights -троянди, мускус і пачулі в східному квітковому ароматі, який викликає спогади про зоряну ніч.

Склад

кінцева нота
білий мускус, бурштин, пудрові тони
нота серця
жасмин, пачулі, троянда
початкова нота
бергамот, лимон, яблуко
Тип аромату
Квіткові, Східні

Про бренд Montale

Парфумерія Montale | Montale — парфуми, народжені від любові до чарівних ароматів і історії Сходу. Ці парфуми належать до портфоліо французького бренду Montale, який відрізняється любов’ю до ароматів Сходу й Аравії, до їх чарівної історії. Парфуми Montale представляють західному світу привабливий східний аромат. У кожному флаконі таємнича атмосфера Сходу поєднується з пристрастю творця та засновника бренду П’єра Монталя (Pierre Montale), а всі аромати цього оригінального бренду схожі на чарівну мазь, що приносить щастя чи еліксир любові.
Бренд Montale заснував у Парижі в 2003 році П’єр Монталь, для більшості — таємничий дизайнер парфумів, який спочатку провів деякий час у Саудівській Аравії, де він створював парфуми для вищого світу, короля та королеви. Після повернення до Парижа він почав створювати для західного ринку оригінальні парфуми, натхненні його досвідом, отриманим на Сході. Для всіх своїх ароматичних творінь він завжди обирає природні матеріали найвищої якості у високих концентраціях, які забезпечують тривалу стійкість парфумів.
Для своїх жіночих, чоловічих та унісекс парфумів П’єр Монталь використовує як основну складову характерні арабські есенції, особливо цінної деревини. У них можна знайти кедр, сандалове або орлине дерево, відоме також як агарове дерево або (арабською) «удх». Особливу роль у творіннях П’єра відіграє щойно згадане агарове дерево. Бренд Montale вивів на ринок першу французьку лінію парфумерії, присвячену цій захопливій сировині зі смолистим ароматом, найдорожчій деревині у світі, яка впродовж століть використовувалась для виробництва ладану та парфумів, особливо арабських. Агарове дерево є справжнім королівським інгредієнтом в усьому світі парфумерії, а особливо на Сході, де його цінують за виразні афродизіакальні властивості. Не випадково, що це дерево також відоме як «рідке золото» або «дерево богів».
Перші парфуми бренду Montale одразу ж швидко завоювали велику популярність і позитивні відгуки не лише від клієнтів, а й професіоналів, критиків парфумерії. Портфоліо парфумів Montale значне (П’єр має вже близько сотні ароматів на своєму рахунку) та багатогранне. Від темних, заряджених емоціями, коктейлів, через аромати, що спливають солодким нектаром, і парфумів типу «аромат шкіри» аж до оптимістичних життєствердних витворів. Парфуми Montale надають можливість пройти звивистим шляхом, де за кожним рогом нас очікує ще одне нове відкриття та нові пригоди. Всі вони, звичайно, відзначаються найвищою якістю і не тільки тому користуються популярністю серед багатьох видатних особистостей і знаменитостей.
Не лише аромат бренду Montale, але й їх упаковка є вкрай оригінальною. Їх дизайн надихає прямолінійною чистою елегантністю, а практичний аспект додає флаконам унікальності. Вони зроблені з алюмінію, що забезпечує парфумам надійний захист, а флаконам — високу міцність. Крім того, незвичний матеріал флаконів парфумів Montale ідеально підходить для подорожей.
Виберіть для себе власний еліксир любові або чарівну мазь, що приносить удачу, з-поміж парфумів Montale і дозвольте зачарувати себе магією історії Сходу.