Відкрийте для себе секрети молодості й краси, які знали античні цариці! Універсальні олійки для обличчя, насичені корисними природними речовинами, вітамінами й мінералами, сприяють глибокій регенерації, живленню й зволоженню шкіри. Крім того, олійки для обличчя дуже схожі на природні жири в нашій шкірі, тому кожному типу шкіри відповідає певна олійка для обличчя. На Notino ви можете легко вибрати найкращу олійку для шкіри відповідно до її потреб.
Переваги олійки для обличчя
- Забезпечує інтенсивне живлення й зволоження шкіри.
- Легко поглинається й проникає в глибокі шари шкіри.
- Допомагає захищати шкіру від проникнення шкідливих речовин ззовні.
- Пом'якшує шкіру, робить її ніжнішою й гладенькою на дотик.
- Має антиоксидантні властивості, містить поживні речовини, вітаміни й мінерали, корисні для шкіри.
- Підтримує природну регенерацію шкіри.
- Сприяє уповільненню процесів старіння, зменшенню зморшок і відновленню пружності шкіри.
Олійний догляд за шкірою
Олійки для обличчя складаються з суміші олії й інших активних інгредієнтів, також бувають комбінації декількох цілющих олій в одному флаконі. Олійки для обличчя зазвичай бувають рідкими, але не рідкість і тверді олії, які називають рослинними маслами.
Як вибрати правильну олійку для обличчя?
Обирайте олійку для обличчя відповідно до типу вашої шкіри, бажаного результату й ступеня комедогенності. Олійки для обличчя зазвичай розрізняються за комедогенними класами (від 0 до 5), які вказують на ризик закупорювання пор і можливого спричинення акне. Для сухої шкіри підходять олійки найвищого класу некомедогенності, але якщо у вас жирна або проблемна шкіра, надавайте перевагу продуктам із найнижчим показником, так званим некомедогенним олійкам.
Олійка для сухої й схильної до чутливості шкіри
Суха шкіра потребує не тільки належного зволоження, а й зміцнення природного шкірного бар'єра.
- Арганова олія для обличчя багата на вітамін А, Е й жирні кислоти омега-6 і омега-9, які допомагають захистити шкіру від пересихання й інтенсивно її пом’якшують.
- Рицинова олія підходить для сухої та втомленої стресами шкіри, адже допомагає заспокоїти подразнення й почервоніння.
- Абрикосова олія м'яко регенерує шкіру й надає їй свіжого, молодого вигляду, одночасно запобігаючи неприємному напруженню й заспокоюючи подразнення.
- Кокосова олія багата на антиоксиданти, заспокоює подразнену шкіру й забезпечує необхідне живлення та зволоження.
- Оливкова олія для обличчя пом'якшує й глибоко зволожує шкіру.
- Трояндова олія заспокоює подразнення шкіри.
Олійки для жирної й проблемної шкіри
Оптимальним продуктом для проблемної або схильної до жирності шкіри має бути олійка з низьким класом комедогенності, що допоможе запобігти утворенню акне й водночас надасть шкірі зволоження, якого їй бракує.
- Олійка жожоба для обличчя зменшує вироблення шкірного сала, глибоко відновлює шкіру й сприяє зменшенню проявів акне.
- Олійка шипшини для обличчя сприяє зменшенню рубців після акне й загальній регенерації шкіри.
- Конопляна олійка багата на жирні кислоти, які сприяють живленню, зволоженню й регенерації шкіри, заспокоюють подразнення й запобігають свербежу.
- Арганова олійка сприяє ревіталізації шкіри.
- Олійка німби допомагає заспокоїти шкіру й сприяє її регенерації.
- Лавандова олійка для шкіри допомагає полегшити прояви акне й заспокоїти шкіру.
Олійки для комбінованої шкіри
Комбінована шкіра потребує інтенсивного зволоження окремих ділянок, проте без зайвого обтяження, щоб запобігти утворенню прищів.
- Олійка енотери допомагає вирівняти й освітлити тон шкіри, а також інтенсивно її відновлює, проникаючи в глибокі шари.
- Олійка виноградних кісточок легко поглинається шкірою, зволожуючи її й утримуючи в ній необхідну вологу.
- Олійка жожоба дуже універсальна й добре переноситься всіма типами шкіри. Сприяє зміцненню захисних сил шкіри й зменшенню вироблення шкірного жиру.
Олійки для зрілої шкіри
Олійки для обличчя діють як антивікова профілактика передчасного старіння шкіри, а також є ефективними помічниками в боротьбі зі зморшками, пігментними плямами й ослабленням шкіри.
- Арганова олійка для обличчя допомагає зменшити прояви старіння й розгладити дрібні зморшки, а ще вона сприяє виробленню колагену й еластину в шкірі.
- Олійка шипшини повертає життя втомленій і постарілій шкірі.
- Олійка авокадо забезпечує шкіру важливими вітамінами й підтримує її стійкість до зовнішніх впливів.
- Олійка макадамії підвищує життєвий тонус шкіри, а завдяки вмісту мінералів (цинку й селену) і вітамінів А, В та Е сприяє регенерації шкіри й зменшенню помітності мімічних зморшок.
- Олійка обліпихи для обличчя стримує появу пігментних плям, освітлює шкіру й підвищує її пружність завдяки вмісту вітамінів А і Е.
- Мигдальна олійка для обличчя піклується про м'якість шкіри, запобігає її пересиханню й бореться з ознаками старіння.
- Олія моринги бореться зі зморшками й вирівнює тон шкіри.
Що таке некомедогенні олійки?
Так звані некомедогенні олійки мають найнижчий ступінь комедогенності, зазвичай 0 або 1. Завдяки своїй легкій текстурі ці види олій не закупорюють пори, а натомість м'яко живлять шкіру й допомагають боротися з акне. Популярними некомедогенними олійками для шкіри є арганова, конопляна, соняшникова, обліпихова, жожоба або олійка виноградних кісточок.
Що таке суха олія для шкіри?
Суха олійка для обличчя – це особливий вид олії, зазвичай суміш декількох рослинних олій і вітамінів, яка швидко поглинається, не залишає жирної плівки й не забруднює одягу. Цей тип олійок дуже універсальний і може використовуватися для догляду за шкірою обличчя й всього тіла, а також надавати необхідне живлення й силу волоссю й нігтям.
Як користуватися олійками для шкіри?
- Завжди наносьте олійку на вологу шкіру. Чудовою основою під неї є, наприклад, квіткова вода або гіалуронова сироватка. Олійки для обличчя майже не містять води, але чудово втримують вологу.
- Не використовуйте для зволоження шкіри гарячу водопровідну воду, яка може спричиняти проблеми через підвищений вміст хлору й мінеральних речовин.
- Зазвичай достатньо кількох крапель олійки для обличчя, які потрібно м'яко втерти пальцями в шкіру на лобі, щоках і підборідді, завжди від центру обличчя назовні.
- Через кілька хвилин після застосування олійки можна нанести ваш улюблений денний або нічний крем для обличчя, але перед накладанням макіяжу зачекайте не менше 10 хвилин.
- Олійку можна змішувати з кремом для обличчя, щоб забезпечити шкірі додатковий догляд, наприклад у зимові місяці.
- Олійки підходять для щоденного догляду за шкірою обличчя і вранці, і ввечері. Ви також можете спробувати їх для регулярного масажу обличчя, як маску для обличчя, для зняття макіяжу або для догляду за шиєю й зоною декольте.
- Усі олійки слід зберігати в темному місці, а деякі – в холоді для запобігання згірклості (наприклад, олія енотери й конопляна олія).
Наша порада: підсильте ефект від олійки для обличчя, зробивши масаж каменем гуа-ша, й наповніть сяйвом свою шкіру.
Підтримуйте свою красу за допомогою живильних олійок для обличчя й насолоджуйтеся м'якою, здоровою, захищеною від зовнішніх впливів шкірою!