Перейти до основного вмісту

Rexaline

Про бренд Rexaline

Вода — джерело життя, яке допомагає в боротьбі зі старінням шкіри. Розкішна французька косметика Rexaline утримує вологу та запобігає її втраті, забезпечуючи молодий вигляд шкіри.

Історія бренда Rexaline розпочалася у 2008 році. Колишнього елітного спортсмена Александра Кук’єра (Alexandre Cukier) турбувала зневоднена шкіра. Через це він звернувся до відомого вченого Джина Бейліса (Gene Beilis) і вони разом заснували лабораторії AG Labs, де в результаті кількарічних досліджень розробили інноваційну технологію, яка завдяки гіперзволоженню омолоджує шкіру. Головним компонентом засобів бренда Rexaline є однойменний комплекс на основі гіалуронової кислоти з унікальними антивіковими властивостями.

Відчуйте на собі переваги косметики Rexaline. Спробуйте, наприклад, омолоджувальну маску Rexaline Hydra-Shock, концентровану сироватку для втомленої шкіри Rexaline Hydra-BigBang, доглядовий засіб від зморшок Rexaline Line-Killer або зволожувальну колекцію Rexaline Hydra-Dose. Результати не забаряться.

весь текст скритий текст