RochasMoustache парфумована вода для чоловіків

4×
Rochas Moustache парфумована вода для чоловіків
Rochas Moustache парфумована вода для чоловіків
125 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: ROS00917

Зваблива композиція чоловічої парфумованої води Rochas Moustache перенесе вас у світ великого міста, де важливою є кожна дрібниця. Аромат натхнений внутрішньою силою та природною чутливістю, які гармонійно поєднуються в сучасному й вольовому чоловікові.

  • спокусливий східно-деревний аромат
  • для сучасного чоловіка — сильного й водночас чутливого
  • натхнений стилем життя сучасного міста

Склад аромату
Орієнтальний деревний шлях аромату Rochas Moustache розпочинається з поєднання солодкого мандарина та кульок рожевого перцю. У серці парфумованої води приховуються акорди троянди та кедрового дерева, які демонструють її сильний характер. Основа аромату вирізняється поєднанням солодкуватих, злегка пряних пачулі та пудрового бензоїну з приємним ванільним підтоном.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
мандарин, рожевий перець
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
троянда, Кедр
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
пачулі, бензоїн
Тип аромату
Східні, Древесний

Парфумерія  Rochas | Rochas - французька фірма, яка займається випуском парфюмерно-косметичних та гігієнічних засобів. У 1920 році він відкрив у Парижі власний Будинок моди, а в кінці 30-х років з'явився перший аромат, створений Rochas, - «Femme». Він підніс їх як весільний подарунок своїй юній дружині Елен. З тих пір фірма створила чимало чудових парфюмерно-косметичних виробів з витонченим дизайном для жінок і чоловіків. Світ цього бренду сповнений жіночності, чуттєвості і радості життя. Кожен день все більше жінок відкривають для себе цей прекрасний світ, в якому панують мода, яскраві соковиті кольори і чудові аромати.