theBalm Hot Mama!

рум'яна та тіні для повік в одному

2×
theBalm Hot Mama! рум'яна та тіні для повік в одному
theBalm Hot Mama! рум'яна та тіні для повік в одному
theBalm Hot Mama! рум'яна та тіні для повік в одному
theBalm Hot Mama! рум'яна та тіні для повік в одному
theBalm Hot Mama! рум'яна та тіні для повік в одному
theBalm Hot Mama! рум'яна та тіні для повік в одному
7,08 гр

Код: TBA0098 | Зараз цей продукт недоступний

Спостерігати за наявністю продукту

theBalm Hot Mama!
7,08 гр

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики theBalm Hot Mama!

Тіні для повік theBalm Hot Mama! Hot Mama! дозволять вам затонувати повіки відповідно до ваших уявлень та нададуть кожному макіяжу нового масштабу.

Властивості:

  • освітлює
  • підкреслює риси обличчя
  • надає обличчю здорового кольору

Спосіб використання:
Наносіть тіні на повіки пензликом, пінистим аплікатором або подушечками пальців. Наносіть на обличчя за допомогою широкого пензля та розтушовуйте до повного зникнення.

Властивості

Kонсистенція
пудра
Вік
всі вікові категорії
Колір
рожевий
Тип шкіри обличчя
для всих типів

Про бренд theBalm

Косметика theBalm дотримується філософії сучасності. Вона прагне служити повсякденному комфорту, просто, швидко, а також із невеличкою часткою розваги. Вироби декоративної косметики легендарного бренду зі США повністю відповідають своєму девізу: «Красива за 5 хвилин». Ви закохаєтесь у незвичайну ретро-упаковку, вдалі назви, та найбільше враження на вас справлять досконалі результати.
Косметика theBalm націлена на різні вікові категорії. Зрештою, як говорить засновниця бренду Марісса Шипман (Marissa Shipman): «Молодість — це склад ваших думок і вміст вашої косметички". Якщо ви наповните її виробами theBalm, то можете бути впевненими, що зможете постійно тримати зовнішній вигляд під контролем. До того ж додатковий плюс — жодного тестування на тваринах, жодних доданих парабенів.
Марісса Шипман почала свою діяльність в галузі косметики з належним завзяттям і перспективою. Придбала декілька книжок про виробництво косметики, запитала сама себе, якими мають бути засоби для догляду за зовнішнім виглядом і приступила до перших експериментів на кухні. Згодом заснувала компанію, найняла хіміка та створила сайт. У 2004 році ця уродженка Нью-Йорка вивела на ринок бренд theBalm, і жінки та дівчата змогли відкрити новий вимір догляду за обличчям.
У барвистій пропозиції theBalm знайдете всі засоби, необхідні для зміни зовнішнього вигляду. Від туші для вій, блиску для губ, тіней та пудри до багатофункціональних косметичних наборів. До тих, що найбільше продаються, належать хайлайтер, фломастер і тіні в одному theBalm Mary — Lou Manizer, палітра тіней для повік зі щіточкою theBalm Nude Tude, туш для об’єму theBalm Cheater, рум’яна та тіні для повік в одному theBalm DownBoy, засіб для зняття макіяжу повік theBalm Balms Away або рідка підводка для повік theBalm Schwing. Однак пропозиція задумана вкрай концептуально, так що під брендом theBalm ви знайдете безліч інших засобів і аксесуарів.
Вам також подобаються вироби, що викликають посмішку лише одним своїм виглядом? У косметиці theBalm новітній дизайн поєднується з винятковою якістю та високим рівнем креативності. Безліч різних кольорів і вдалих рецептів зробить вас художником, а ваше обличчя — найкращим полотном. Будьте красивими та постійно молодими з косметикою theBalm!