Tiffany & Co. Tiffany & Love парфумована вода для жінок

8×
Tiffany & Co. Tiffany & Love парфумована вода для жінок
Tiffany & Co. Tiffany & Love парфумована вода для жінок
Безкоштовна доставка
Рекомендована роздрібна ціна
2 650грн.

Заощадьте 27%
50 мл
1 910грн.

Код: TIF02174 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 30.06.2021
Особисте отримання
середа 30.06.2021

Опис Tiffany & Co. Tiffany & Love
Склад

Любов має багато обличь. Особливо в нинішній час. Одне з них — яскраве, магнетичне й водночас чуттєве — належить парфумованій воді для жінок Tiffany & Co. Tiffany & Love. Своїми ароматичними акордами вона розповість вам про кохання, яке не вмістить навіть увесь всесвіт.

  • сучасна інтерпретація кохання в квітковому ароматі з деревними кінцевими нотами
  • доповнюється чоловічою туалетною водою Tiffany & Co. Tiffany & Love
  • обидва аромати втілюють магнетизм кохання 

Склад аромату:
Уже після першої краплини вас вразить суміш яскравих тонів, утворених блакитним базиліком, вирощеним спеціально для Tiffany, та ароматним грейпфрутом. За мить ви відчуєте солодкувато-квіткове неролі з блакитною секвоєю, аромат якої розкриється в останню чергу. Останню, до речі, можна розпізнати не лише в цьому ароматі, а й у чоловічій туалетній воді Tiffany & Love.

Історія аромату:
Аромат символізує сучасне кохання — емоційний зв’язок у найрізноманітніших проявах. Вашу увагу обов’язково приверне вишуканий флакон, прикрашений символом &, що говорить про поєднання двох людей.

На ковпачку ви розпізнаєте узор, що утворює літеру Т. Він має циліндричну форму, а подивившись на нього зверху, можна прочитати які саме інгредієнти входять до складу цього сповненого кохання аромату. Шийку флакона огортає блідо-блакитна стрічка з назвою аромату Tiffany & Love. З обидвох сторін флакон оздоблено елегантними срібними кільцями.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
грейпфрут, базилік
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
неролі
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
кедр, секвойя, ветивер
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Tiffany & Co.

Завдяки культовим коштовностям першокласної роботи бренд Tiffany & Co. визначає ексклюзивність та елегантність. «Король діамантів» — саме так назвали засновника бренду Чарльза Льюїса Тіффані (Charles Lewis Tiffany), який обожнював найкрасивіші діаманти та дизайн власних коштовностей.

Легендарний бірюзовий колір, відомий як Tiffany blue — ознака розкоші, як і саме ім'я бренду. Цей колір характерний для усієї творчості майстрів Tiffany: від подарункових коробочок і коштовностей до дизайну парфумів. Перші аромати — квітковий Tiffany for Women і пряний Tiffany for Men — були створені у 80-х роках минулого століття. У своїх парфумах бренд представляє найчистішу есенцію, ексклюзивність та елегантність, намагається викликати унікальне відчуття присутності дорогого коштовного каменю на шкірі.

З моменту створення в 1837 році цей бренд причарував спочатку знаменитостей, а згодом і цілий світ. І навіть тепер непідвладні часу коштовності Tiffany & Co. нагадують нам про найважливіші моменти життя.

Оцінка Tiffany & Co. Tiffany & Love8