TONYMOLY

Догляд за шкірою — це весело.

 

У цьому нас переконує корейський бренд TONYMOLY, який завдяки кумедним упаковкам своїх засобів надасть вашим ранковим та вечірнім процедурам догляду за собою грайливого настрою. А у вашій ванній вже є панда, восьминіг чи заєць? Ця косметика неодмінно змусить вас посміхнутися.

Бренд TONYMOLY, також відомий як Tony Moly, був заснований у 2006 році в місті Сеул. Завдяки поєднанню якісних інгредієнтів, інноваційних технологій і незвичайного дизайну ці косметичні засоби здобули популярність не тільки в Південній Кореї, але й у цілому світі. Гарантуємо, що з ними ви не занудьгуєте.

Довірте свою шкіру маскам для обличчя TONYMOLY. Нічна маска TONYMOLY Panda’s Dream чудово подбає про шкіру вашого обличчя, поки ви солодко спатимете. Тканинна маска TONYMOLY I’m REAL Pumpkin бореться зі зморшками. А якщо ви полюбляєте пробувати щось нетрадиційне, тоді вам сподобається продукція з колекції TONYMOLY Egg Pore. Ці засоби містять яєчні білки та суміш трав'яних екстрактів, які чудово очищають пори, регулюють виділення шкірного сала, водночас заспокоюючи, зволожуючи та роблячи шкіру еластичною.

весь текст скритий текст

Лідери продажу