Перейти до основного вмісту

TOP 10 нішевих ароматів для неї

Serge Lutens - Chergui EDP - унісекс - Вона любить східні аромати. Передусім за їх глибину та складність. Вони такі ж, як і їх душа - не відкриваються з першого разу. / Вона надає перевагу більш солодким ароматам. Вона зможе оцінити вишуканий смак та французький шарм. Вона не боїться носити складні аромати, які мають свій характер, але які чуттєві та ніжні водночас.

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - унісекс - Вона імпульсивна, полюбляє сюрпризи та не проти будь-якої пригоди. Вона не любить привертати до себе увагу будь-якою ціною, але комплімент її потішить. Вона не сприймає квіти, як єдиний символ жіночності, в той же час їй подобається делікатний аромат деревини.

Montale - Intense Cafe EDP - унісекс - Вона вибирає виразні аромати, тому що вони їй підходять. Їй подобається, коли аромат поєднує в собі виразність з природністю. Їй зачаровує магічний аромат кави з ваніллю та троянди. І звісно, легендарна якість французьких парфумів.

Juliette Has a Gun - Lady Vengeance EDP - для жінок - Доленосним для неї є глибокий та чарівний аромат троянди. Вона надає перевагу непередбачуваній, темній та чуттєвій троянді, замість чистої та передбачуваної. Вона шукає компанію, де із задоволенням привертає увагу оточуючих. Наприклад, за допомогою непересічного парфуму.

Montale - Roses Musk EDP - для жінок - Їй подобаються чисті аромати. Аромати, які не провокують, але підкреслюють її жіночність. Вона любить троянду, для неї це символ чистоти та жіночності. Вона шукає парфум, який підкреслить її чуттєвість.

Mancera - Roses Vanille EDP - для жінок - Їй подобаються солодкі виразні аромати, які довго тримаються на ній. Поєднання пахощів ванілі та троянди для неї просто божественне. Передусім, в парфумі хоче знайти грайливість та безтурботність.

Creed - Love in White EDP - для жінок - Вона обожнює чисті, пудрові аромати. Вона шукає ніжний та натуральний парфум, яким зможе користуватися кожен день. Їй не потрібно привертати на себе увагу за будь-яку ціну. Вона просто хоче носити приємний аромат. Але, разом з тим, шукає найвищу якість.

Montale - Pure Gold EDP - для жінок - Комбінація фруктового та квіткового ароматів для неї - абсолютна вершина. Вона сприймає її як уособлення романтичних та ностальгічних спогадів про свій перший парфум. Їй цікавить, яким чином аромат поєднає спогади та дійсність, дитинство та доросле життя, грайливість та серйозність. Парфум для неї -це нове поєднання цих протилежностей.

Serge Lutens - Ambre Sultan EDP - для жінок - Вона вже давно виросла з легких квіткових та цитрусових ароматів. Вона непроста та відважна. Вона не буде носить що-небудь. В ароматі вона повинна відчувати комплексність, різноманітність та орієнтальність. Вона шукає глибокий та теплий аромат для прохолодної пори року.

весь текст скритий текст