TOP 10 нішевих ароматів для нього

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - унісекс - Він любить сюрпризи, імпульсивний та відкритий пригодам. Він не любить привертати до себе увагу будь-якою ціною, але комплімент його завжди потішить. Він не шукає нічого складного, надає перевагу мінімалізму. Він обожнює делікатний аромат деревини.

Montale - Black Aoud EDP - для чоловіків - Захоплюючий та сміливий аромат для чоловіків, які не бояться невідомості. В чоловічих парфумах досить незвичайне поєднання аромату троянди та пахощів дерева Уд. Цей непересічний аромат привертає до себе увагу оточуючих.

Comme Des Garcons Miniatures Collection SET I. - Wonderwood (Men) 9 ml + Amazingreen (Unisex) 9 ml + 2 (Unisex) 9 ml - Він із задоволенням приймає рішення самостійно. Так чому б не залишити право вибору за ним? Ця трійка мініатюр надає йому достатній простір для прийняття рішення. До того ж - це ідеальний варіант для подорожей. (Кожен аромат можна придбати окремо у великому об’ємі)

Creed - Aventus EDP - для чоловіків - Альфа - самець. Лідер. Завойовник. Він шукає унікальний чоловічий аромат, який би підкреслив його мужність. Він надає перевагу чистим, делікатним фруктовим ароматам, які приховують в собі глибину та таємничість.

Amouage - Epic EDP - для чоловіків - Епічний, мінливий аромат знайде прихильників серед чоловіків, яким подобаються пряні та деревні аромати. Як у східній казці, кожного разу в ньому відкриваються нові і нові глави.

Penhaligon's - Sartorial EDT - для чоловіків - Лаванда в ньому відразу пробуджує уявлення про ідеальний чоловічий аромат. Використовуючи найкращі нішеві інгредієнти, цей парфум інтерпретує класичний чоловічий аромат.

Montale - Red Vetyver EDP - для чоловіків - Найбільше йому імпонують пікантні, пряні аромати. Пахощі землі та деревини, доповнені спеціями, уособлюють символ справжнього чоловічого аромату. Багатий і чітко визначений чоловічий аромат, який подобається на чоловіках жінкам.

Mancera - Cedrat Boise EDP - унісекс - Він зростав на типових цитрусових чоловічих ароматах, які йому подобаються. Але тепер, вже як чоловік, він повинен рухатися далі. Він шукає мужній аромат, який підвищить його его. Йому подобається відчувати на собі увагу з боку жінок, не в останню чергу, і завдяки аромату. Він шукає парфум, який буде його вирізняти, незалежно від того, чи перебуває він у фітнес залі, на роботі чи будь-де в іншому місці.

Caron - Yatagan EDT - для чоловіків - Виразний, по-справжньому чоловічий аромат від французького бренду нішевої парфумерії Саron, який вже десятки років звойовує серця не лише чоловіків, а й жінок. Чуттєві інгредієнти разом з деревним ароматом створюють виразний мужній аромат, наповнений власним характером.

Amouage - Interlude Men EDP - для чоловіків - Теплий, багатогранний, багатий аромат, ніби створений для прохолодних місяців. Ладан, амбра та шкіра - типові інгредієнти для оманського бренду Amouage. Аромати для справжніх поціновувачів.

весь текст скритий текст