Перейти до основного вмісту

Vita Liberata

Про бренд Vita Liberata

Кожна з нас мріє про засмаглу та водночас здорову шкіру. Vita Liberata представляє поєднання косметики для догляду за шкірою та засобів для штучної засмаги, тому що ціль бренда — це гарна шкіра як на вигляд, так і на дотик. Із продукцією бренда Vita Liberata ви зможете подарувати своїй шкірі природну засмагу, не виходячи з дому, а завдяки унікальній технології Odor RemoveTM можна не переживати про неприємні запахи.

Ключовими інгредієнтами засобів є натуральні та сертифіковані органічні екстракти. Бренд Vita Liberat вперше запропонував повністю нетоксичну продукцію, поєднавши інновації з відповідальним ставленням до природи. Саме завдяки цьому його обирають зірки в усьому світі — наприклад, Гвінет Пелтроу, Ріта Ора або Еллі Голдінг. 

Крем для автозасмаги та піна Vita Liberata Fabulous не лише подарують вашій шкірі здоровий засмаглий відтінок, але й зроблять її шовковисто ніжною та добре зволоженою. Ідеального бронзового відтінку вам допоможе досягнути спрей для автозасмаги Vita Liberta, завдяки якому ваші ноги на зимових вечірках будуть виглядати так, наче ви щойно повернулися з літньої відпустки. А інноваційна продукція Vita Liberata Phenomenal, що швидко висихає, подарує вашій шкірі чудову засмагу на цілих 3 тижні!

весь текст скритий текст