Перейти до основного вмісту

Велике різдвяне натхнення: Оберіть разом з нами подарунки спеціально для вас

08.12.2022

Notino

Читання на 3 хвилини

Вулиці сяють блискучими вогнями, з різдвяної ярмарки доноситься запах глінтвейну й пряників, віконця на адвент-календарях відкриваються з блискавичною швидкістю, а ви все ще не маєте всіх подарунків? Без паніки! Ми підготували добірку чудових ідей для всіх, кого ви хочете порадувати біля ялинки цього року.

Мами й бабусі зазвичай не пишуть листів Миколаю, але ми добре знаємо, що вони заслуговують найкращого на світі. Прекрасні подарунки для мам і бабусь не обов'язково повинні коштувати багато, але вони мають свідчити про те, що подаровані від щирого серця й обрані із задоволенням. Це ж не проблема, правда?

Кращі подарунки для маленьких і великих дівчаток і хлоп’ят

Окреме місце в нашому серці посідають сестри й подруги. Знайти чудовий новорічний подарунок для них не так вже й складно, ми ж знаємо їх, як самих себе, але натхнення для подарунків сестрам і подругам ніколи не буде зайвим. Їх порадують ніжні парфуми, хороший крем чи чудова тональна основа?

Буває складно знайти ідеальний подарунок для героїв вашого життя? Новорічні подарунки для наших татусів і дідусів теж не вимагають неабияких зусиль. Парфуми, як правило, вважаються одним з найбільш вдалих варіантів, але приємно здивувати можуть крем, електрична зубна щітка або набір для догляду за бородою!

Найменші члени сім'ї найбільш милі на Різдво, але підлітки, здається, підходять до свят дещо стриманіше. Але ви побачите, наскільки їх потішить увага, приділена з любов’ю. Які ж новорічні подарунки для дітей і підлітків найкращі? Обирайте з-поміж ароматів, свічок, засобів для волосся, бомбочок для ванн, аксесуарів для волосся або перших засобів для макіяжу!

Чудові подарунки для вас обох

У шаленому полюванні за подарунками не забувайте про себе і свого партнера. У нас є кілька ідей щодо ідеальних подарунків для пар будь-якої цінової категорії, які принесуть радість вам обом. Яким буде ваш вибір – догляд за шкірою унісекс, масажний апарат, еротичні іграшки або ж вам обом припадуть до душі парфуми?

Ідеї бюджетних подарунків

Ви любите новорічні свята, але не хочете залишитися без копійки в гаманці? Ви маєте рацію, суть свят полягає не в грошах, а в подарованій радості. На щастя для вас, у нас є 37 ідей чудових подарунків, які точно не зруйнують ваш бюджет. Вибирайте між туалетною водою, ароматизованими кремами для тіла й зволожувальними масками для губ. 

Подарунки обрано, тепер залишилось їх запакувати, не переплутати таблички з іменами, а потім знайти їх напередодні Нового року? Чудово. Тож саме час прочитати кілька чудових порад, як спокійно й без стресу підготуватися до свят. Просто насолоджуйтеся тим, що робить вас щасливими. І тоді свята для вас будуть справді чарівними!