Перейти до основного вмісту

Поради для народжених під знаком зодіаку Стрільця

07.12.2017

Notino

Читання на 4 хвилини

Стрілець — це дев'ятий знак зодіаку, перебуває під впливом стихії Вогню. Стрільці можуть похвалитися своєю прямолінійністю, а також ентузіазмом і оптимізмом.

Вогняний характер визначає неймовірна активність, наслідком якої є постійне прагнення до пригод. Стрілець часто шукає пригод за кордоном, де може пізнати нетрадиційну культуру та різні цікаві погляди. Цьому знаку зодіаку близька сфера освіти, а також філософія та релігія. Важливими для Стрільця є ідеали, які мотивують його до різних видів діяльності.

Інколи прямолінійність може ускладнювати життя Стрільцям, що має свої темні сторони, а саме — поспішність та пов'язана з нею неуважність. Також Стрільцям слід навчитися бути більш скромними та дотримуватися обіцянок. А свій ентузіазм варто посилити більшою наполегливістю.

Звичайно, що нікого не здивує й те, що Стрільці повинні посилювати і свої позитивні властивості та здібності. Водночас варто зрозуміти, з якими слабостями потрібно працювати та в який спосіб найкраще з ними впоратися. Цього можна досягнути різними способами. Один із них — вибір ідеальних парфумів. Адже й аромат несе в собі певну енергетику, що здатна допомогти людині.

Поради щодо вибору парфумів для жінок, народжених під знаком Стрільця

Кожна жінка, народжена під знаком Стрільця, має свій шарм, який можуть виразно підкреслити парфуми DKNY Women Energizing 2011. Аромат цих парфумів поєднує грайливість, елегантність та розкіш. Ці парфуми для жінок підходять не лише для щоденного використання, але й для вечірніх виходів у світ. Уся їхня есенція сповнена квіткових ноток.

Парфуми Acqua di Gioia подарують жінкам, народженим під знаком зодіаку Стрільця, необхідну внутрішню гармонію, яка сприяє вивільненню вогняного елемента, притаманного для цього знаку. Важливою є також здатність аромату сприяти відпочинку та релаксації. Однак есенція не втрачає свою свіжість, чистоту та красу. Свіжості аромату додають листя м'яти та лимон. Цитрусові нотки повільно переходять до квіткового серця, в якому ви відчуєте жасмин, півонію та червоний перець.

Поради щодо вибору парфумів для чоловіків, народжених під знаком Стрільця

Парфуми Versace Eros вважають ароматом переможців. Кожен чоловік, у якого у крові бурлить вогняна енергія, прагне бути переможцем. Цей аромат підтримує бурхливість та рішучість, проте водночас поєдную в собі певну невимушеність. Есенція містить, наприклад, м'яту, яблуко, п'янкі пеларгонії та кедр. Ви можете використовувати парфуми як удень, так і для вечірнього виходу у світ.

Якщо Стрілець хоче бути джентльменом, він повинен притримати свою прямолінійну енергію. У цьому йому допоможуть парфуми Armani Code Profumo. Завдяки ним, чоловік, народжений під цим знаком, може перетворитися на природно активного джентльмена. Аромат сприяє й життєрадісності, що властиво Стрільцям вже від народження.

Стрільці та деякі поради для їхнього здоров'я

Остерігайтеся сонця

Оскільки Стрільці обожнюють подорожувати та пізнавати далекі краї, то мали б остерігатися сонячних опіків, незважаючи на те, чи обрали для подорожі засніжені гори, чи екзотику біля моря. Тому варто використовувати якісні сонцезахисні засоби. Однак їхнє використання не є достатнім для догляду.

Важливими є також засоби після засмаги, про які багато людей забуває. Адже саме ці засоби здатні заспокоїти подразнену шкіру та запобігти почервонінню.

Допомогти може і правильне харчування. Звісно, вони не здатні захистити від сонця, але сприяють регенерації шкіри після впливу ультрафіолетового випромінювання. Важливими є продукти, збагачені бета-каротином, що міститься в моркві та помідорах. Важливо споживати фрукти й інші овочі, адже в них містяться антиоксиданти.

Відпочинок також важливий

Зважаючи на свій ентузіазм, Стрільці часто забувають про відпочинок. А він такий важливий для відновлення втраченої енергії. До того ж знак Стрільця пов'язаний із центральною нервовою системою, яка інколи потребує відпочинку. Кожен Стрілець повинен знайти для себе щось, що дозволить «вимкнути» думки та розслабити тіло. Сьогодні існує багато можливостей. Як ви дивитесь на те, щоб після важкого робочого дня запалити свічку з колекції Luminum Candle?