Дезодорант кристал

Лідери продажу

Галун — це природний мінерал, який може стати вашим універсальним помічником. Він замінює дезодорант, лосьйон після гоління або засіб від укусів комах. Галун є мінералом, який утворюється в результаті окиснення природного алюмінату калію. Він без запаху, не займає багато місця на поличці у ванній кімнаті, а ще — один галун можна використовувати цілий рік.

Перед застосуванням завжди намочіть галун, щоб він трішки розчинився, інакше він буде неефективним. Завжди після використання промийте його та дайте висохнути.

Галун (засіб після гоління)

Навіть якщо ви вправно голитеся бритвою, іноді можете порізатися. Однак завдяки галуну це більше не буде для вас проблемою. Змочіть шкіру водою, прикладіть галун до ранки і вона швидше загоїться. Ви можете відчути невеличке печіння на місці ранки, коли галун очищує її, але воно швидко пройде.

Галун (засіб від потовиділення)

Незважаючи на те, що галун без запаху, він із легкістю може замінити ваш звичайний дезодорант, а також він не залишає плям на одязі. Галун притягує до себе частинки води і таким чином нейтралізує запах поту. Водночас цей мінерал зменшує потовиділення, тому його ще називають дезодорант кристал.

Галун (засіб від укусів комах й опіків)

Галун підходить не лише для гоління. Ви можете використати його при укусах комарів. Мінерал очищує рану, зменшує біль і набряк. Він дарує шкірі відчуття прохолоди при сонячних і побутових опіках.

Галун має чудовий стягувальний ефект, тому це ідеальний помічник для проблемної шкіри. Він зменшує кола під очима, пом'якшує шкіру та збалансовує рівень рН.