Перейти до основного вмісту

Cremo

Про бренд Cremo

Дивовижний процес, першокласний склад і фантастичні результати. Бренд засобів догляду для чоловіків, які хочуть чудово виглядати й так само чудово почуватися. Для чоловіків, які очікують більшого від цих засобів і сприймають догляд за тілом й обличчям як спосіб виявити свою індивідуальність або підвищити впевненість у собі.

 

Ми повинні бути найкращими, щоб ви могли почуватися якнайкраще – такий девіз каліфорнійського бренду Cremo. Cremo Company – це косметична компанія, заснована на традиціях минулого. Вона поєднує повсякденну автентичність і високоефективні інгредієнти для розкішного догляду за шкірою та тілом, покликаного дарувати клієнтам ідеальні враження.

Компанія Cremo була заснована в 2005 році, і її успіх полягав у єдиному продукті – кремі для гоління. Перед засновником компанії було поставлено завдання створити найкращий крем для гоління, ідеальний продукт, який би не тільки чудово виконував своє призначення, але й був би доступним кожному. Так народився бренд Cremo. Сьогодні Cremo пропонує комплексні засоби для догляду за шкірою та тілом для чоловіків, акцентуючи на ефективності, якості й деталях, як і в минулому.

Відкрийте для себе цей розкішний догляд і створіть щоденні ритуали, на які чекатимете з нетерпінням. Крем для гоління Cremo Shave Cream допоможе вам забезпечити ідеально гладке гоління, а олійка для бороди Cremo Beard Oil подарує вашій бороді необхідний догляд. Ваше тіло й рецептори освіжить енергетичний гель для душу Cremo Reserve Collection Palo Santo, а про ваше волосся подбає освіжувальний шампунь Cremo Citrus & Mint Leaf 2in1 Cooling Shampoo.

 

 

весь текст скритий текст