Фарби для волосся L’Oréal Paris та L’Oréal Professionnel

Ви вибрали
  • L’Oréal Paris
  • L’Oréal Professionnel
Фільтр
Лідери продажу

Зробіть ставку на якість, яку пропонують перевірені роками фарби для волосся L’Oréal Professionnel і L’Oréal Paris.

Оберіть з нашого широкого асортименту фарб для волосся, які вас не підведуть. Шукаєте засіб для змивання фарби, перманентну чи тимчасову фарбу або ж емульсію для активації? Фарби L’Oréal — це гарантія, яка подарує вам м’яке та блискуче волосся різноманітних відтінків.

Не важливо, чи шукаєте ви спосіб, як приховати сивину, чи бажаєте спробувати незвичний колір. Фарби для волосся L’Oréal впораються навіть з освіженням вашого природного відтінку волосся.

Як правильно використовувати фарби для волосся L’Oréal

Навіть під час фарбування перевіреною фарбою не забудьте про тест на чутливість, щоб уникнути можливої алергічної реакції. Нанесіть невелику кількість фарби на шкіру за вухом і почекайте 48 годин.

Під час очікування результату тесту ви можете приготувати практичні допоміжні аксесуари, які полегшать ваш процес фарбування: рушник для прикриття плечей, захисні рукавиці або ж крем для обличчя, завдяки якому фарбу для волосся L’Oréal можна значно простіше видалити зі шкіри обличчя.

Подаруйте собі комбінований догляд, спробувавши іншу продукцію L’Oréal! Якісний догляд за пофарбованим волоссям підтримає красу вашого пофарбованого волосся впродовж тривалого часу.