Фарба для волосся Schwarzkopf

Лідери продажу

Насолодіться розкішним доглядом, який дарують фарби для волосся Schwarzkopf. Ця професійна косметика для волосся пропонує різні види засобів для широкого спектру використання.

Перебуваєте в пошуках крему для освітлення волосся, тонуючого спрею, перманентної або тимчасової фарби? Усі засоби Schwarzkopf забезпечать вам досконалий результат, незважаючи на те, який саме продукт ви оберете. Це може бути засіб для маскування першої сивини, підкреслення природного кольору волосся або комплексної зміни кольору. Усе залежить лише від вас! Зробіть ставку на якість, яку презентує кожна фарба для волосся від Schwarzkopf Professional.

Як правильно використовувати фарби для волосся Schwarzkopf

Під час фарбування волосся не варто недооцінювати важливість тесту на чутливість шкіри та можливі алергічні реакції. Нанесіть невелику кількість фарби на передпліччя або ж на шкіру за вухом і почекайте, чи не з’явиться алергічна реакція. Ми рекомендуємо проводити тест за 48 годин до початку фарбування. Також не забудьте уважно ознайомитись з інструкцією виробника.

Бажаєте зберегти свій новий колір якомога довше? Спробуйте шампуні для пофарбованого волосся та насолоджуйтесь стійким ефектом сяючого кольору!