Перейти до основного вмісту

Казкові герої та супергерої

Як пахнуть справжні супергерої?

Це ж очевидно! Супергерої зовсім не смердючки! Вранці вони використовують туалетну воду, спеціально розроблену для чутливої ​​дитячої шкіри, щоб жоден неприємний запах не зіпсував їм великі пригоди.

Оберіть перший аромат для свого маленького героя чи героїні. Їм точно буде приємно, коли вони будуть пахнути, як і їхні улюблені казкові герої!

Красиве волосся та шкіра як у принцеси

Принцеси завжди дбають про те, щоб за будь-яких обставин виглядати охайно. Наприклад, Ельза чи Рапунцель щодня доглядають за своїм волоссям. Для миття вони використовують спеціальний казковий шампунь, а для шкіри — делікатний гель для душу. Відтак їхнє волосся прекрасно сяє, добре розчісується, а шкіра м’яка на дотик.

Порадуйте свою маленьку принцесу та подаруйте її волоссю та шкірі казковий догляд!

Казкові засоби для кожного

А чи знаєте ви, що коли принцеси та лицарі їдуть на навчання, в табір чи у відпустку, вони завжди беруть із собою цілий набір засобів, щоб нічого не забути?

Придбайте і своєму скарбу подарунковий набір казкової косметики, який принесе дитині масу задоволення!

Унікальний стиль супергероя

Усі матусі добре знають, що казкові аксесуари дуже важливі для маленьких супергероїв. Хто б не хотів чудових сонцезахисних окулярів Щенячого патруля або кепки Міккі Мауса?

Виберіть для свого малюка один зі стильних аксесуарів і дозвольте йому на деякий час перетворитися на справжнього супергероя!